دسته: حوادث
قتل وحشیانه دختری ۳۷ ساله به دست نامزدش

مردی ۳۴ ساله که نامزد خود را به قتل رساند در فضای مجازی خبرساز شد.

مرگ دختر بچه ۱۱ ساله با ضربات چاقوی مادرش

سخنگوی سازمان اورژانس کشور، از یک درگیری خانوادگی که منجر به جان باختن دختر بچه ۱۱ ساله شد خبر داد.

بخشش زنِ قاتل، ۲۸ سال پس از قتل شوهر

زنی که ۲۸سال قبل با همدستی جوانی شوهرش را به قتل رسانده و به قصاص محکوم شده بود از سوی فرزندانش که اولیای‌دم هستند بخشیده شد.

خفاش شب گیلان اعدام شد

فرزاد.ن قاتل سریالی هشت زن گیلانی که به ۷ مرتبه اعدام محکوم شده بود، امروز صبح در زندان لاکان رشت به دار مجازات آویخته شد.

مرگ دلخراش یک نوزاد، زندگی مادرش را تباه کرد

از لحظه ای که دختر کوچک و نازم در آغوش خودم جان سپرد، دیگر این زندگی هیچ ارزشی برایم ندارد. با این عقل ناقصم نمی توانم حکمت خداوند را درک کنم که چرا این نوزاد زیبا را به من هدیه داد اما هنوز او را سیر ندیده بودم از من گرفت؟! و…

ناگفته‌های عجیب از خودکشی کودک کار

کودک کار به نام رضا فیوجی که روز گذشته خودکشی کرد،در صحنه تئاتر هم حضور پیدا کرده بود.

کارگر تهرانی زنده به گور شد

در گودبرداری غیراصولی که در یکی از مناطق گلستان رخ داد، یک کارگر هنگام کار در زیر زمین ملک در حال ساخت بر اثر ریزش خاک زیر آوار مدفون شد.

دستگیری دزدِ دندانِ مردگان

مردی که پس از نبش قبر، دندان‌ طلای اجساد در وورتسبورگ آلمان را می‌دزدید، پس از دستگیری مدعی شد همانطور که زباله‌ها نیاز به بازیافت دارند اجساد را هم می‌توان بازیافت کرد

افشای راز قتل شوهر؛ او مرا مجبور می‌کرد با مردان غریبه ارتباط داشته باشم

سوم دی سال ۹۱ گزارش ناپدید شدن مردی جوان به پلیس اعلام شد. همسر این مرد مدعی شد شوهرش چند روز است که به خانه نیامده و تلفنش نیز جواب نمی‌دهد.

زنده زنده سوختن نوعروس قزوینی در خانه داماد

نوعروس قزوینی که در خانه نامزدش و در ماجرای انفجار گاز بخاری به شدت دچار سوختگی شده بود پس از انتقال به تهران روی تخت بیمارستان به کام مرگ فرو رفت.

ماجرای خودکشی پسر جوان در اتوبان؛ گفتگو با مردی که فرشته نجات شد

مرد فداکار جوانی را که از بالای پل به بزرگراه امام علی پریده بود تا خودکشی کند را از مرگ نجات داد.

پایان فرار مرگبار سارق متجاوز

سارق تحت تعقیب که هنگام فرار با خودروی مسروقه یک عابر پیاده را زیر گرفته و باعث مرگ او شده بود، در عملیات ضربتی پلیس آگاهی استان البرز دستگیر شد.

کوهنوردانی که در ارتفاعات تهران یخ زدند

تعدادی از کوهنوردان که از دیروز گرفتار بهمن شده بودند، پس از نجات، تصاویرشان منتشر شد.

«دزدی» علت جنایت خانوادگی در تویسرکان نبوده است

دادستان عمومی و انقلاب تویسرکان با اعلام دستگیری یک نفر از قاتلان جنایت هولناک خانوادگی گفت: با توجه به اعترافات گرفته شده از این متهم تاکنون مشخص شده که علت و انگیزه قتل پنج نفر از اعضای این خانواده تویسرکانی دزدی نبوده است.

قاتل زن کارمند در گیلان پس از ۳ ماه فرار دستگیر شد

مرد جنایتکار که با همدستی همسرش کارمند زن تامین اجتماعی سیاهکل را به قتل رسانده و طلاها و گوشی موبایلش را به سرقت برده بود، پس از ۳ ماه فرار دستگیر شد.

نقشه شوم پدر شوهر برای عروس!

وقتی بعد از گفت وگو با جاری ام گوشی تلفن را گذاشتم، تنم لرزید. این جمله او که «نگذار تا آخر عمر نفرینت کنم!» مدام در ذهنم رژه می رفت. اما به خاطر آن که فرزندانم را از دست ندهم هم چاره دیگری نداشتم.

آخرین جزئیات مرگ عضو شورای شهر خرم‌آباد؛ قتل یا خودکشی؟

خودکشی یا قتل عضو شورای شهر خرم‌آباد تنکابن با سلاح شکاری در دست بررسی است.

ادعای جدید مرد اعدامی در یک ‌قدمی چوبه‌ دار؛ همسرم قاتل اصلی است!

مرد جوانی که متهم است فردی را به قتل رسانده تا با همسر او ازدواج کند، در یک‌قدمی چوبه دار قرار داشت و حکم قصاص او تأیید شده بود، اما با نقض حکم برائت همدستش و اظهارات جدید او اجرای حکم قصاص متوقف شد و پرونده دوباره به جریان افتاد.

جنجالِ ضرب و شتم سرباز بابلی توسط مقام قضایی

دیروز خبری مربوط به ضرب و شتم سرباز وظیفه‌ای توسط یکی از مسئولین قضایی شهر بابل منتشر شد که بعد از بررسی‌ها مشخص شد این موضوع صحت دارد. این ماجرا واکنش مسئولان مربوطه را به همراه داشت و در شبکه‌های اجتماعی بازتاب داشت.

ماجرای وحشتناک تجاوز به دختر ۱۵ ساله!

قضات شعبه ششم دادگاه کیفری در حالی با صدور حکمی قاطع، سرکرده باند مخوف معروف به «کرکس موتورسوار» را به اتهام تجاوز به دختر ۱۵ ساله به اعدام محکوم کردند که هنوز تحقیقات دستگاه قضایی درباره پرونده های آدم ربایی، زورگیری و تعرض به ۱۳ پسر بچه توسط این متهم بی رحم و اعضای باند وی همچنان ادامه دارد.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی