دسته: گفتگو

سمیرا طلوعی مدیرعامل مرکز استعدادیابی نقشه راه زندگی از برگزاری ورکشاپ دو روزه تئاتر و زندگی برای اولین بار در استان گیلان خبر داد.

امیر خادم، قهرمان سابق کشتی جهان و نماینده پیشین مجلس در خصوص حواشی و برخوردها با ورزشکاران و سلبریتی‌ها به‌ویژه علی دایی و ترانه علیدوستی صحبت‌هایی مطرح کرد.

یک استاد دانشگاه تهران در خصوص ضرورت فراهم بودن ملزومات گفت‌وگوی آکادمیک گفت: طرفین گفت‌وگو باید از شرایط برابری برخوردار باشند، برابری در گفت‌وگو بسیار مهم است؛ نه اینکه کسی از قدرت قاهره برخوردار باشد و طرف مقابل با تبعات حقوقی مواجه شود. تاکنون نیز هیچ گفتگوی اثربخشی میان جامعه و حاکمیت صورت نگرفته است و پس از گذشت این روزها، دیگر گفتگو کردن ساده نیست.

یک فعال مطبوعاتی مجلس یازدهم را ضعیف ترین مجلس به لحاظ توان کارشناسی و قدرت کار تشکیلاتی در مقایسه با ادوار گذشته خواند و تأکید کرد: فردی که 150 سانتی متر قد دارد توان بسکتبالیست شدن ندارد.

مرادیان گروسی به عنوان معلم بازنشسته و شاعری که شعر نوی گیلکی را بنیان گذاشته، شناخته می شود. امروز وی در آستانه ۹۳سالگی، تاریخ شفاهی رشت قدیم است، مردی که سوت قطار سعدی به بندرپیربازار را روزانه در محله بوسار می شنید.

به منظور پیشگیری و مقابله با شیوع ویروس کرونا و افزایش بهداشت فردی با پیگیری های مدیرعامل سازمان و معاونت اقتصادی خط تولید محصولات ضد عفونی دست در شهرک صنعتی شماره یک منطقه آزاد انزلی راه اندازی شد.

از گذشته تا آینده عکاس گیلانی

فرهاد پورنصیری یکی از هنرمندان به نام گیلان در حوزه عکاسی است که آثار وی در چندین نمایشگاه بین المللی پذیرفته شده و به نمایش در آمده است.

گفتگو با مجید کاظم زاده مژدهی نویسنده و کارگردان نمایش با زخمی بر شانه هایش

نمایش با زخمی بر شانه هایش به نویسندگی و کارگردانی مجید در کاظم زاده مژدهی از ۱ الی ۵ مهر در سالن شهید انصاری (وارش) مجتمع خاتم الانبیا (ص) رشت به روی صحنه می رود.

اگر اینجا اهمیت ندهند به پیشنهاد قطر فکر می‌کنم

گفت‌‌و‌گو با مخترع و کارآفرین گیلانی:

احسان میرزایی، رکورددار ماساژ ایران خبر داد؛ آغاز کارگاه های آموزشی ماساژ در کشورهای آذربایجان و روسیه

احسان میرزایی، جوان ۲۹ ساله تهرانی توانست در حاشیه سومین کنگره ملی دستاوردهای علوم ورزشی و سلامت و اولین کنگره ملی مدیریت راهبردی در ورزش که در سالن همایش های بین المللی منطقه آزاد انزلی برگزار شد رکورد جالب توجهی به ثبت برساند.

تئاتر باکیفیت نیازی به سلیبریتی ها ندارد

روزهای ۹، ۱۰ و ۱۱ تیرماه ساعت ۱۹ تازه ترین نمایش بهرام تشکر در صحنه تئاترهای رشت افتتاح خواهد شد.

با استخدام های بی ضابطه در بدنه دولت به شدت مخالفم/ در چند سال گذشته با مدیران متخلف برخورد شده است

در استان گیلان جوانان تحصیل کرده بسیاری هستند که بدنبال یک فضای شغلی مناسب هستند و این درست نیست که یک سری افراد از یک مسیری دیگر به صورت غیرقانونی و با ارتباطاتی که دارند بکار گرفته شوند.

بازیافت پسماند پتروشیمی در صورت ایجاد آلودگی باید متوقف شود

منوچهر جمالی نماینده مردم رودبار در مجلس گفت: بازیافت پسماند پتروشیمی در صورت ایجاد آلودگی باید متوقف شود.

یکسال درباره قاچاق و قاچاق بالعکس فریاد زدم/ با شوک وارد کردن به جامعه مخالفم/ در کشور ما اخلاق از بین رفته است

سید کاظم دلخوش یکی از نمایندگان کوشا و فعال مجلس شورای اسلامی است که همواره در راستای منافع عمومی تلاش کرده است. عملکرد و فعالیت های این نماینده در دوره های گذشته نشان از تاثیر گذاری وی در مباحث کلان کشوری و استانی دارد.

گفتگو با کارگردان و بازیگران نمایش مثبت من

نمایش مثبت من به نویسندگی و کارگردانی عبدالله بهادری و با بازی عبدالله بهادری و شیرین احمدی پور در سالن رحمدل مجتمع خاتم الانبیا (ص) رشت به روی صحنه رفته و تا ۲۸ آذر ادامه دارد.

گفت و گوی صمیمانه با انوش خلیلی؛ شاعر غزل سرا و رباعی

انوش خلیلی سال ۱۳۴۸ در روستای آل هاشم خلخال متولد شد. وسوسه های دیوان حافظ این احساس را در وی به وجود آورد که بتواند در عرصه شعر هنرنمایی کند.

گفتگو با بابک مهدیزاده؛ ناراحت کننده است در دوره اعتدال و اصلاحات، با فانوس دنبال شهردار خوب بگردیم

اصلاح طلبان شکست سختی در انتخابات هیات رییسه شوراها در رشت خوردند. آن هم در حالی که در اکثر شهرهای بزرگ ایران اکثریت شورا را داشتند و شهرداران صاحب نامی را هم انتخاب کردند. به عنوان یک اصلاح طلب چه احساسی دارید؟

گفتگو با شهرزاد خادم گریمور، طراح و سازنده ماسک و تنپوش های تبلیغاتی

شهرزاد خادم را به خاطر دستان هنرمندش می شناسند. هر چند این بانوی جوان در سکانس های چندین فیلم حضور داشته است اما…

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی