دسته: مجلس

مجلس موجود با وجود سخنان چندباره رئیس مجلس درخصوص اتخاذ تصمیم‌های مهم و سخت هیچ خاصیتی نداشت.

افشاگری درباره معامله ای خطرناک در مجلس از زبان رشیدی کوچی /رابطه بین ریاست قالیباف و طرح صیانت چیست؟

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: زمزمه‌هایی شنیده می‌شود مبنی بر این‌که برخی در تلاش هستند هفته آخر مجلس طرح صیانت که از دستور کار خارج شده بود، مجددا مورد بررسی قرار گیرد.

عنابستانی: آخرین جمع بندی احتمالی کمیسیون اجتماعی توافق برای تعطیلی شنبه ها است

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: به نظر می‌رسد که آخرین جمع‌بندی کمیسیون و امضایی که دوستان کردند بر مبنای تعطیلات روز شنبه است و احتمالا گزارش کمیسیون به عنوان تعطیلات روز شنبه به هیات و برای صحن ارسال خواهد شد.

کودکان کار و نحیف شدن سفره های مردم مهمتر از بگیر و ببندهای حجاب نیست؟ /دفتر رهبری هم درباره این روش ها در خیابان ها تذکر دادند

نماینده مردم چابهار، ضمن انتقاد از وضعیت فعلی کنترل حجاب در خیابان ها، تاکید کرد: در بحث عفاف و حجاب باید به رویکرد امامین انقلاب رجوع کنیم. اخیرا هم دفتر مقام معظم رهبری به این روش ومدل تذکر دادند.

کل تیم اقتصادی از معاون اول تا سایر اعضا باید تغییر کنند

عضو کمیسیون برنامه و بودجه گفت: کل تیم اقتصادی از معاون اول تا سایر اعضای تیم اقتصادی دولت و حتی مشاورین و معاون اقتصادی باید تغییر کنند، به نظر من این تحلیل‌ها و آمارهایی که می‌دهند غیرواقعی است، تیم اقتصادی دولت قدرت تحلیل مسائل اقتصادی و توان تصمیم گیری مناسب را ندارد و به همین خاطر دچار یک بحران فکری شده اند.

فعال سیاسی اصلاح طلب با بیان اینکه ملت ایران با هوشمندی پاسخ نهادهای تندرو در ایران را دادند، گفت: ملت ایران با هوشمندی در این انتخابات ثابت کردند که نقش مجلس گرم کن را دیگر در انتخابات ها اجرا نخواهند کرد.

کوچکی نژاد، فلاح و احمدی سنگری نماینده رشت شدند

 در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه رشت و خمام، جبار کوچکی نژاد، مهدی فلاح و محمدرضا احمدی سنگری به ترتیب به عنوان نفر اول تا سوم، راهی مجلس شورای اسلامی شدند.

آگهی اسامی نامزدهای نمایندگی مجلس در حوزه انتخابیه رشت و خمام

در اجرای ماده ۴۲ آیین نامه اجرایی و قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و تبصره‌های ذیل آن بدینوسیله اسامی و مشخصات نامزدهای انتخاباتی حوزه انتخابیه رشت و خمام اعلام شد.

فلاحت پیشه نماینده مجلس دهم در توئیتی نوشت: جنگی پیش روست که از لحاظ دامنه، بعد از جنگ های جهانی بی سابقه است.

اعتراض شدید پزشکیان به رفتار هیات‌های اجرایی/ عده‌ای از افراد سرشناس و رای‌آور اصلاً به صحنه نیامدند

منیبان نوشت: نماینده مردم تبریز در مجلس گفت که برخی از افرادی که در هیات‌های اجرایی حضور داشتند لااقل در حوزه انتخابیه خود من در جایگاهی نبودند که بخواهند ما را قضاوت کنند. مسعود پزشکیان، نماینده مردم تبریز در مجلس، در گفت‌وگویی و در پاسخ به اینکه آیا شما پس از جلسه و یا تعهدی […]

بانک مرکزی اجازه تحقیق و تفحص از نحوه تخصیص ارز ۴۲۰۰ تومانی را نمی دهد

نماینده مردم رشت در مجلس در تذکری عنوان کرد: موضوع ارز ۴۲۰۰ تومانی از موضوعاتی است که مشکلاتی را به دنبال داشته، بیش از ده ها میلیارد دلار از منابع دولت که باید در سر سفره های مردم خود را نشان می داد متاسفانه در جیب یک سری رانت خوار رفته است.

تاریخ نشان داده روس ها هرجایی لازم باشد پشت ما را خالی می کنند / این که همه تخم مرغ ها را در سبد روس ها بگذاریم کار درستی نیست

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: پس از حمایت روسیه از بیانیه کشور‌های حاشیه خلیج فارس در خصوص جزایر سه‌گانه اولین خواسته ملت ایران احضار سفیر روسیه است.

نماینده مجلس: مجلس برای گران کردن حامل های انرژی چراغ سبز داده؛ ممکن است دولت به یکباره برود و بنزین را گران کند

نماینده مردم مهاباد در مجلس گفت: مجلس چراغ سبزی برای گران کردن حامل‌های انرژی داده است که این هم خطری است که ممکن است دولت به یکباره برود و بنزین یا سایر حامل‌های انرژی را گران کند.

کارگران جایی در تصمیم گیری کشور ندارند/ برای کارگری که ۷ میلیون حقوق می گیرد و ۴ میلیون اجاره خانه می دهد، چه می ماند؟

بررسی‌ها نشان می‌دهد حقوق و دستمزد کارگران و کارمندان در چند سال گذشته، به یک سوم نزول پیدا کرده است. برخی کارشناسان معتقدند این روند در سال ۱۴۰۳ هم ادامه داشته باشد.

مصوبه مهم مجلس درباره امنیت ایران و روسیه

ایلنا نوشت: نمایندگان مجلس با کلیات لایحه موافقتنامه همکاری در حوزه امنیت اطلاعات بین ایران و روسیه موافقت کردند. نمایندگان در نشست علنی امروز (یکشنبه، ۱۹ آذرماه) مجلس شورای اسلامی در جریان رسیدگی به گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مورد لایحه موافقتنامه همکاری در حوزه امنیت اطلاعات بین دولت جمهوری اسلامی ایران […]

وزیر کشور: صلاحیت ۱۷۵۰۰ داوطلب مجلس تأیید شد

وزیر کشور از تأیید صلاحیت ۱۷ هزار و ۵۰۰ نفر از ثبت نام‌کنندگان انتخابات مجلس شورای اسلامی خبر داد و این آمار را کم‌سابقه دانست.

واکنش پزشکیان به احتمال رفع محدودیت های اینترنتی /از کسی که حرف حق می زند، می ترسند/جهان به دنبال هوش مصنوعی است اما ما…

شفقنا نوشت: نماینده مردم تبریز با بیان اینکه نباید به دلیل استفاده‌های نامطلوب عده‌ای، جامعه را از فضای مجازی محروم کرد، گفت: مردم به هر شکلی از اینترنت استفاده می‌کنند و این محدودیت‌ها فقط نگرانی و عصبانیت مردم را افزایش می دهد درحالی که ما باید همیشه از نوآوری ها استقبال کنیم و پیشتاز باشیم. […]

فاطمه راکعی در گفتگو با اعتماد گفت: خالص‌سازی یا یکدست‌سازی نهادهای مدیریتی که امروز در سطح رسانه‌ای از آن با عنوان «پروژه خالص‌سازی» یاد می‌شود در واقع یکی از قطعات پازلی است که از دهه‌ها قبل (پس از رحلت امام) آغاز شده است.

انتخاب نوشت: الیاس نادران نماینده تهران می گوید پادگانی شدن مجلس دلیل استعفایم بوده است. الیاس نادران نماینده تهران در مجلس متن استعفای یک سال پیش خود را در ویراستی منتشر کرد. در این متن آمده: بدینوسیله به استناد ماده ۹۱ قانون آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی استعفای خود را از سمت نمایندگی اعلام […]

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی