دسته: داغ
اجیرکردن دو آدمکش برای قتل همکار

مردی که از همکارش کینه به دل داشت، دست به انتقامی هولناک زد.

قتل ناخواسته دوست صمیمی به دست پسر نوجوان

نوجوانی که در حین درگیری، دوست حامی خودش را به قتل رسانده بود، در دادگاه پای میز محاکمه رفت. این متهم نوجوان به ادعای خودش زمانی که مرتکب قتل شد، اصلا متوجه نشده بود دوستش را با چاقو زده است.

جزئیاتی جدید از قتل های پسر ۱۵ ساله

نوجوان ۱۵ ساله ای که در یک جنایت تکان دهنده، مادربزرگ و پدرش را به قتل رسانده و اجساد آنان را در منزل مسکونی به آتش کشیده بود، زوایا و ابعاد جدیدی از این ماجرای هولناک را فاش کرد.

شیوه‌های کلاهبرداری های مجازی را بیشتر بشناسید

سودجویانی که با سواستفاده از شرایط، وقایع و مناسبت‌های روز اقدام به کلاهبرداری از شهروندان در فضای مجازی می‌کنند، این‌بار راهپیمایی اربعین و سفر به کشور عراق را دستمایه سواستفاده از مردم قرار داده‌اند. موضوعی که پلیس فتا درباره آن هشدار داده است.

تقاضای عجیب پدر بابک خرمدین

پدر بابک خرمدین به قراربازداشت خود اعتراض کرد.پرونده قتل بابک خرمدین به زودی در شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران رسیدگی می شود.

ضربه چاقو پاسخ به درخواست مهریه

مرد جوانی که پس‌از درخواست مهریه از سوی همسرش او را تا چند قدمی مرگ کشانده بود، پس از دستگیری ادعای بی‌گناهی کرد و گفت که همسرش خودزنی کرده است.

تأیید حکم اعدام رمالی که به زنان تجاوز می کرد

حکم اعدام رمال یزدی که به بهانه تخلیه انرژی‌های منفی، بخت‌گشایی و حل مشکلات، زنان و دختران را مورد تعرض قرار داده بود از سوی دیوان عالی کشور تأیید شد.

فریب تبلیغات اینترنتی «وام بدون ضامن» را نخورید

معاون اجتماعی پلیس فتا درمورد کلاهبرداری با عنوان «وام بدون ضامن » هشدار داد.

زنِ خائن: دلم برای جسد شوهرم سوخت!

زنی که برای قتل شوهرش با جوان غریبه همکاری کرده بود، هنگام بازسازی صحنه جنایت در حضور قاضی ویژه قتل عمدمدعی شد: دلم برای جسد شوهرم که زیر آفتاب بیابان انداخته بودیم خیلی سوخت به همین دلیل هم در همان اطراف می‌گشتم تا این که …

ادعای «رکنا» درباره اعتراف همسر مبینا سوری به قتل ناموسی

همسر مبینا سوری به قتل زن ۱۴ ساله اعتراف کرد.

اعتیاد وطلاق از من قاتل ساخت

اعترافات تلخ نوجوان ۱۵ ساله ای که در اقدامی جنون آمیز مادربزرگ و پدرش را به طرز فجیعی کشت و اجساد آنان را به آتش کشید، بار دیگر زوایای وحشتناکی از گسترش اعتیاد و طلاق را در جامعه فاش کرد.

مادر، قربانی توهم پسر نوجوان شد

پسرنوجوان که به‌دنبال مصرف دارو‌های اعصاب دچار توهم شده بود، مادرش را در آشپزخانه با یک دستمال قرمز خفه کرد.

مجازات حبس برای دختر نوجوان به اتهام قتل مادر

دختر نوجوانی که درپی عصبانیت مادرش را به قتل رسانده بود، با حکم دادگاه از قصاص نجات پیدا کرد، اما اولیای‌دم به رأی صادره اعتراض کردند.

در زمان خرید آنلاین از فیلترشکن استفاده نکنید

رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا از احتمال به سرقت رفتن اطلاعات کاربران در زمان استفاده از فیلتر شکن خبر داد.

گم‌شدن زن جوان به افشای یک قتل انجامید

با کشف جسد دفن شده در یک باغ ویلای شخصی، راز شلیک به زن صیغه ای فاش شد.

مرد جوان در برابر درخواست قصاص چشم

مردی که متهم است در یک درگیری خونین چشم جوانی را کور کرده است، با درخواست قصاص از سوی او روبه‌رو شد.

ماجرای سلفی پسر ۱۵ساله از ۲ جنایت ترسناک!

پسر ۱۵ ساله‌ای که در یک جنایت تکان دهنده، مادربزرگ و پدرش را به قتل رسانده و پس از فیلم برداری هنگام ارتکاب جنایت، اجساد را درون منزل به آتش کشیده بود، با صدور دستورات ویژه قضایی دستگیر شد.

فرار پدر و مادر بعد از مرگ عجیب نوزاد

دوشنبه ۲۵ مرداد مأموران انتظامات یکی از بیمارستان‌های پایتخت در تماس با بازپرس حبیب‌الله صادقی از مرگ مشکوک نوزادی خبر دادند.

آزار شیطانی دختر ۸ ساله به بهانه شکلات!

طمع شکلات کودک ۸ ساله را همخواب یک مرد کرد !

تصادف خودرو پاترول با مأمور پلیس راه/ مأمور جوان جان باخت

رئیس پلیس راه گیلان با اشاره به برخورد خودروی پاترول با مأمور پلیس راه در جاده تالش به آستارا، گفت: مأمور جوان به دلیل شدت جراحت جان باخت.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی