دسته: اقتصادی
خبر مهم برای ورثه دارندگان سهام عدالت

مدیر برنامه‌ریزی و توسعه سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار کشور گفت: بررسی ها نشان می دهد در ۱۵ سال گذشته بیش از سه میلیون نفر از سهامداران عدالت فوت شده‌اند که وراث باید برای تعیین تکلیف سهام عدالت آنها اقدام کنند.

خداحافظی طلا با کانال یک میلیون تومانی

دلار با رشد ۸ تومانی با قیمت ۲۲ هزار و ۹۵۵ تومان روی تابلوی صرافی‌ها ثبت شد همچنین طلای ۱۸ عیار با کانال یک میلیون تومانی خداحافظی کرد و سکه امامی با رشد ۱۳۴ هزار تومانی قیمت مواجه شد و ۱۰ میلیون و ۴۰۲ هزار تومان قیمت خورد.

احتمال افزایش وام ازدواج تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان

رییس کمیته فرهنگی و جمعیت کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ گفت که پیشنهاداتی در کمیسیون تلفیق برای افزایش وام ازدواج تا ۱۰۰ میلیون تومان برای هر یک از زوجین مطرح شده است.

چرا یارانه کرونا به دست برخی نرسید؟

دریافت نکردن یارانه ۱۰۰ هزار تومانی کرونا و یارانه معیشتی اعتراض تعداد زیادی از شهروندان ایرانی را به دنبال داشته است. شهروندانی که خود را مستحق دریافت این یارانه می‌دانند اما اعتقاد دارند که در فهرست غربالگری‌های دولت قرار نگرفته‌اند و گویا اشتباهاتی رخ داده است.

سکته۳۰ تا ۵۰درصدی قیمت‌ها در بازار خودرو

باوجود کاهش ۳ تا ۵۵میلیون تومانی قیـــمت برخی خودروهای داخلی نسبت به هفته گذشته، ورود نرخ دلار به کانال ۲۲هزار تومان و انتظار مشتریان برای کاهش بیشتر قیمت‌ها، موجب قفل شدن بازار و توقف معاملات خودرو در آغاز هفته جاری شد.

نرخ سکه و طلا در بازار رشت امروز ۲۷دی ۹۹

سکه و طلا امروز در بازار رشت ارزان شد و هر گرم طلای ۱۸ عیار هم یک میلیون و ۴۶ هزار تومان در بازار معامله می‌شود.

بررسی دلایل خاموشی‌های اخیر از سوءمدیریت تا عدم برخورد با پرمصرف‌ها

طی روزهای اخیر به دلایل مختلف از جمله سوءمدیریت دولتی و عدم برخورد قاطع با پرمصرف‌ها شاهد خاموشی‌های گسترده برق در برخی شهرهای کشور بودیم.

الزام بانک‌ها به ایجاد زمینه‌های اجرای مطلوب قانون جدید چک

بانک مرکزی در بخشنامه‌ای به تمام بانک‌ها و موسسات اعتباری بر ضرورت انجام اقدامات لازم در راستای ایجاد زمینه‌های اجرای مناسب و مطلوب قانون «اصلاح قانون صدور چک» تاکید کرد.

نرخ سکه و طلا در بازار رشت امروز ۲۴ دی ٩٩

سکه و طلا امروز در بازار رشت گران شد.

آغاز فروش فوق العاده ۳ محصول ایران خودرو از ۲۳ دی ۹۹ (+جدول و جزئیات)

گروه صنعتی ایران‌خودرو در یازدهمین مرحله از فروش فوق‌العاده، از امروز (سه‌شنبه) سه محصول راناپلاس، سورن‌پلاس و دنا را با موعد تحویل حداکثر ۹۰ روزه عرضه می‌کند.

خبر خوش برای جاماندگان سهام عدالت

مدیرعامل شرکت تعاونی سهام عدالت گفت: جزئیات طرح تخصیص سهام عدالت به جاماندگان تصویب شد.

عدم پذیرش تراکنش‌ بدون کدملی از اوایل بهمن

معاون فناوری بانک مرکزی از عدم پذیرش تراکنش‌های بدون کد ملی یا شناسه ملی از اوایل بهمن خبرداد و گفت: از ۵ بهمن‌ماه امسال، تمام تراکنش‌های بدون کد شهاب در «ساتنا» برگشت می خورند.

نرخ سکه و طلا در بازار رشت امروز سه‌شنبه ۲۳ دی ٩٩

سکه و طلا امروز در بازار رشت ارزان شد و هر گرم طلای ۱۸عیار یک میلیون و ۹۷ هزار تومان در بازار معامله می‌شود.

اختلاف ۴۹میلیونی حقوق این دو نفر

جلسات بررسی حداقل دستمزد کارگران در حالی این روزها برگزار می‌شود که رقم‌ها به نظر می‌آید طبق روال سال‌های قبل با تورم ۲۰ تا ۳۰ درصد محاسبه شود.

نرخ سکه و طلا در بازار رشت امروز ۲۱ دی ۹۹

سکه و طلا امروز در بازار رشت ارزان شد .

پیش فروش «تارا» آغاز شد+ جزئیات

گروه صنعتی ایران‌خودرو ثبت‌نام پیش‌فروش محصول جدید خود با نام ایرانی تارا برای تحویل از تیر تا دی ماه سال آینده را از دیروز(شنبه) به مدت سه روز آغاز کرد. متقاضایان این محصول به مدت سه روز ( تا دوشنبه ۲۲ دی‌ماه) فرصت دارند تا برای ثبت‌نام این خودرو در دو مدل دستی و اتوماتیک اقدام کنند.

برق ۵ میلیون مشترک رایگان شد

معاون هماهنگی توزیع برق شرکت توانیر از تخفیف ۱۰۰ درصدی در صورتحساب پنج میلیون مشترک برق خبر داد.

برنامه قانون جدید برای چک‌های بی محل چیست؟

در قانون جدید چک محدویت‌های بیشتر و شدیدتری برای دارندگان چک‌های برگشتی درنظر گرفته شده‌ است به گونه‌ای که برای متقاضیان دسته‌ چک بر اساس عملکرد اقتصادی و مالی آن‌ها یک سقف اعتباری مجاز تعیین و هر دفعه که صادرکننده چک از دسته‌چک خود استفاده کند، از سقف اعتباری وی کم می‌شود.

ثبت اختیاری چک در سامانه صیاد فراهم می‌شود

ثبت اختیاری چک در سامانه صیاد فراهم می‌شود

چقدر از یارانه معیشتی کرونا واریز شده است؟

طی سه نوبت باقی مانده از پرداخت یارانه معیشتی کرونا تا پایان سال، قرار است ۱۴ هزار و ۲۷۲ میلیارد تومان برای ۳۴ میلیون نفر در ماه‌های دی، بهمن و اسفند واریز شود.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی