دسته: اقتصادی
شهردار رشت بودجه ۸۷۵ میلیارد تومانی سال ۱۳۹۹ شهرداری رشت را به شورای شهر تقدیم کرد

در یکصد و بیست و پنجمین نشست شورای اسلامی شهر رشت عصر روز چهارشنبه دوم بهمن ماه ۱۳۹۸ شهردار رشت با حضور در صحن شورا بودجه ۸۷۵ میلیارد تومانی سال ۱۳۹۹ شهرداری را به رئیس شورای اسلامی تقدیم کرد.

بلاتکلیفی در سهمیه بنزین سفر

بلاتکلیفی بنزین سفر موجب شده برخی از مالکان خودرو تمایل چندانی برای استفاده از سهمیه بنزین خود در ماه‌های پایانی سال نداشته باشند و این سهمیه را برای مسافرت‌های نوروزی ذخیره کنند.

احتمال افزایش یارانه نقدی به ۷۵ هزار تومان

عضو هیات رئیسه مجلس از احتمال پرداخت یارانه نقدی۷۵ هزار تومانی به تمامی مردم و خلق منابع جدید برای همسان سازی حقوق بازنشستگان خبر داد.

حداقل حقوق کارمندان در سال ۹۹ مشخص شد

نایب رئیس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه کل کشور سال ۹۹ از مصوبه این کمیسیون در مورد افزایش ۱۵ درصد حقوق‌ کارمندان در سال ۹۹ و تعیین مبلغ دو میلیون و ۸۰۰ هزار تومان به عنوان حداقل حقوق در سال آینده خبر داد.

پایان عمر رمز دوم ثابت

رئیس کل بانک مرکزی اعلام کرد که فعلاً تراکنش های زیر ۱۰۰ هزار تومان نیازی به رمز دوم پویا ندارند.

آغاز بخشودگی جرایم بیمه شخص ثالث از فردا

رییس کل بیمه مرکزی از فرصتی یک‌ماهه به افرادی که فاقد بیمه شخص ثالث هستند، خبر داد تا بتوانند بدون پرداخت جریمه خودروهای خود را بیمه کنند.

درآمد دولت با اخذ مالیات ۱ درصدی از سود سپرده های کلان

سخنگوی کمیسیون تلفیق مجلس با تاکید بر ضرورت اخذ مالیات از سود سپرده های کلان بانکی گفت: اگر صرفا ۱ درصد از سود سپرده های بالای یک میلیارد تومان مالیات اخذ شود، دولت می تواند ۳۲۰۰ میلیارد تومان درآمد داشته باشد.

برگزاری کارگاه آموزشی اوراسیا در منطقه آزاد انزلی به منظور معرفی ظرفیت های این اتحادیه اقتصادی

به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی کارگاه آموزشی آشنایی با اتحادیه اقتصادی اوراسیا و موافقتنامه منعقد شده با این اتحادیه با حضور معاونین و مدیران این سازمان و ۱۲۰ مدیر و کارشناس نهادهای دولتی استان گیلان در تالار فرهنگی این سازمان برگزار شد.

چگونگی ایجاد شهرک صنوف در رشت بررسی شد

شهردار رشت در نشست با معاونان، مدیران و روسای سازمان های شهرداری رشت، چگونگی ایجاد شهرک بزرگ صنوف را در رشت مورد بحث و بررسی قرار داد.

مجتمع تجاری، فرهنگی،تفریحی به مساحت ۲۲ هزار مترمربع در منطقه آزاد انزلی ایجاد می شود

باسرمایه گذاری بخش خصوصی، مجتمع تجاری، فرهنگی،تفریحی به مساحت ۲۲ هزار مترمربع در منطقه آزاد انزلی ایجاد می شود.

بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی ۲۲ پروژه شهری در دهه فجر سالجاری توسط شهرداری رشت

شهرداری رشت در دهه فجر امسال ۲۲ پروژه شهری را افتتاح یا کلنگ زنی می کند.

بودجه سال ۹۹ شهرداری رشت تقدیم شورای اسلامی شهر می شود

شهردار رشت بر لزوم ارائه بودجه سال۹۹ شهرداری رشت در زمان مقرر به شورای اسلامی شهر رشت تاکید کرد.

فردا آخرین مهلت ثبت نام، درخواست بازبینی در سامانه معیشتی

فردا (سی ام دی ماه) آخرین مهلت ثبت نام در سایت hemayat.mcls.gov.ir برای سرپرستان خانواری است که در لیست یارانه‌بگیران نقدی نیستند؛ اما متقاضی دریافت بسته معیشتی هستند.

حسابِ شما مسدود خواهد شد اگر…

این روزها که حمل و نقل پول نقد تقریبا خطرناک است و جیب برها منتظر جیب های پر پول هستند! کسی بدون کارت های بانکی خود به خیابان نمی رود.

لزوم اصلاح قانون بیمه بیکاری

رئیس کانون انجمن صنفی کارگران با بیان اینکه در ایران قوانین بیمه بیکاری متفاوت از دیگر کشور‌ها است گفت: دولت هیچ پیش بینی بودجه‌ای برای این بیمه در طول سال انجام نمی‌دهد.

حداقل و حداکثر عیدی امسال کارگران اعلام شد

نماینده کارگران درشورای عالی کار گفت: حداقل عیدی کارگران ۳ میلیون و ۳۲ هزار تومان و حداکثر ۴میلیون ۵۴۸ هزار تومان است.

ماجرای ارسال پیامک‌های هشداردهنده به سهامداران

در چند روز اخیر پیامک‌هایی به صورت مکرر به سهامداران بورس ارسال می‌شود. منشا ارسال این پیامک‌ها کجاست و هدف از ارسال این پیامک‌ها چیست؟

پرداخت وام ۷ میلیون تومانی به ۴۰۰ هزار بازنشسته صندوق بازنشستگی

سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری از تامین اعتبار ۲۸۰۰ میلیارد تومان برای پرداخت وام ۷ میلیون تومانی به ۴۰۰ هزار بازنشسته خبر داد.

مشمول نشوید یارانه نقدی هم حذف می‌شود!

سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی با تاکید بر واقعی بودن درخواست بازبینی متقاضیان دریافت سبد معیشتی، گفت: متقاضیان دریافت سبد معیشتی که خواهان بازبینی مجدد هستند، چنانچه مشمول دریافت سبد معیشتی نشوند یارانه نقدی آنها نیز حذف می‌شود.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی