روز: اردیبهشت ۱۰, ۱۳۹۸
آغاز سهمیه بندی بنزین از پنج‌شنبه؟

براساس اطلاعات به دست آمده طرح سهمیه‌بندی بنزین به تصویب شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا رسیده است و هیأت دولت قصد دارد احتمالاً از ساعت ۲۴ روز پنج‌شنبه آن را اجرایی کند.

گوشی عجیب سامسونگ با نمایشگر خزنده +عکس

در شرایطی که موفقیت گوشی گالکسی فولد سامسونگ با نمایشگر تاشو در هاله‌ای از ابهام قرار دارد، این شرکت اختراع جدیدی را برای تولید نمایشگر خزنده نازک به ثبت رسانده است.

تعرفه برق و گاز پر مصرف‌ها افزایش می‌یابد

سازمان برنامه و بودجه کشور اعلام کرد: پس از بازنگری در استاندارد برچسب انرژی ساختمان‌ها، تعرفه مشترکانی که مصرف برق و گاز طبیعی آنها بیش از الگوهای مصرف تعیین شده باشد، افزایش خواهد یافت.

کاهش قیمت پیاز بعد از ممنوعیت صادرات

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی اعلام کرد: در پی اعلام ممنوعیت صادرات پیاز قیمت این محصول در بازار رو به کاهش است از این به بعد نیز قیمت‌ها روند کاهشی خود ادامه می‌دهند.

کلاهبرداری شرکت جعلی انگلیسی با نام تلگرام

فردی با تاسیس یک شرکت جعلی و استفاده از نام پروژه ارز دیجیتال تلگرام در انگلیس ۱.۷ میلیارد دلار سرمایه برای فروش سکه های دیجیتالی جمع آوری کرده است.

دانستنی‌هایی درباره تری گلیسیرید بالا

تری گلیسیریدها، لیپیدهایی هستند که در خون انسان وجود دارند. لیپیدها، چربی شکل گرفته از کالری های اضافه غذای مصرفی شما هستند. کالری هایی که بدن به آنها نیاز ندارد در قالب لیپیدها ذخیره می شوند.

بانک رفاه به کارگران نمونه وام ارزان قیمت می‌دهد

بانک رفاه در سال “حمایت از کالای ایرانی” و به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی کار و کارگر و با هدف تکریم و تجلیل از جامعه کارگری کشور، به کارگران نمونه استان ها تسهیلات ارزان قیمت پرداخت می کند.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی