روز: اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۸
عضو شورای شهر رشت: دست تک تک جوانانی که داور را کتک زدند می‌بوسم

عضو شورای شهر رشت با اشاره به ناداوری علیه تیم داماش گفت: دست تک تک جوانانی که داور را کتک زدند می‌بوسم.

نطق رضا رسولی در صحن شورای شهر رشت؛ از پیشنهاد ارسال نامه به فدراسیون برای احقاق حق تیم های گیلانی تا لزوم تسریع ساخت بنای یادبود دکتر حشمت

رضا رسولی نائب رئیس شورای اسلامی شهر رشت ضمن پیشنهاد ارسال نامه به فدراسیون فوتبال برای احقاق حق تیم های گیلانی خواستار تسریع ساخت بنای یادبود دکتر حشمت شد‌.

با رای ۱۰ عضو شورای شهر رشت؛ ناصر حاج محمدی شهردار منتخب رشت شد

در جلسه عصر امروز و با رای ۱۰ عضو شورای شهر رشت ناصر حاج محمدی شهردار منتخب رشت شد.

افزایش قیمت آب و برق متوقف شد

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: طرح افزایش قیمت آب و برق که قرار بود از ابتدای اردیبهشت ماه اجرا شود بنا به درخواست کمیسیون انرژی مجلس متوقف شد.

جنایت سیاه زن خائن برای ازدواج با شوهر خواهر همسرش

یک سال قبل زنی به نام مینا به مأموران خبر داد شوهرش گم شده است. این زن ادعا کرد شوهرش برای خرید نان از خانه خارج شد و دیگر برنگشت.

نرخ حق بیمه و شرایط بازنشستگی «زنان خانه‌دار»

نرخ حق بیمه زنان خانه دار از ۱۲ تا ۱۸ درصد بسته به نوع خدمات برای این گروه متفاوت است که می‌توانند یکی از آنها را انتخاب کنند.

استانی‌شدن انتخابات مجلس ۲ اسفند اجرا نمی‌شود

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: مصوبه پارلمان درباره استانی‌شدن انتخابات مجلس در ۲ اسفند اجرایی نمی‌شود.

در سه سوت ترش کردن معده را برطرف کنید!

معده هر روزه، اسید تولید می‌کند وبه طور طبیعی، مقدار کمی از این اسید از طریق دریچه‌ای که بین معده و مری قرار دارد به مری برمی‌گردد و در صورت تکرار این مسئه یا بالا بودن مقدار اسید برگشتی آسیب مری اتفاق می‌افتد و فرد علامتدار می‌شود.

میزان افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی اعلام شد

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی به میزان حداقل حقوق کارگران خبر داد.

تن ماهی هم از قافله گرانی جا نماند!

تن ماهی هم در کنار برخی دیگر از مواد غذایی با افزایش قیمت مواجه شده اما برخی از برندها به دلخواه خود و با شیوه‌های بعضاً غیرقانونی این کار را می‌کنند.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی