روز: اردیبهشت ۲۱, ۱۳۹۸
برای پاکسازی ریه‌هایتان این خوراکی‌ها را بخورید

انجام ورزش، توقف استعمال سیگار، جلوگیری از قرارگیری در معرض آلاینده ها و …برای کاهش خطر ابتلا به بیماری های ریوی مانند برونشیت، آسم، پنومونی و سرطان ریه مهم است.

اطلاعات چک‌های صیاد را به کسی ندهید

منظور جلوگیری از سوء‌استفاده‌های احتمالی از در دسترس قراردادن اطلاعات مندرج در چک‌های صیاد جداً خودداری کنید.

واریز تدریجی سود سهام عدالت دهک باقی مانده طی دو ماه آینده

تاکنون سود سهام عدالت در مجموع به سی و یک میلیون نفر به طور کامل پرداخت شده و ۱۰ میلیون نفر کارکنان و کارمندان دستگاه‌های اجرایی و بازنشستگان صندوق‌های بازنشستگی کشوری، تأمین اجتماعی و نیرو‌های مسلح طبق اعلام سازمان خصوصی سازی طی دو ماه آینده به مرور واریز خواهد شد.

آذرخش در گیلان یک فوتی و سه مصدوم برجا گذاشت

مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گیلان گفت: یک نفر به علت برخورد آذرخش در این استان جان خود را از دست داد و سه نفر دیگر راهی بیمارستان شدند.

عقد قرارداد رانندگان استیجاری شهرداری در شرکت تعاونی کارکنان

مدیرعامل شرکت تعاونی کارکنان شهرداری رشت از عقد قرارداد رانندگان استیجاری شهرداری رشت با همکاری سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت خبر داد.

دلیل رد ضرب‌الاجل ایران از سوی اتحادیه اروپا

سخنگوی اتحادیه اروپا با تاکید بر پایبندی اروپا به برجام خواستار تداوم آن شد و گفت: برجام یک منفعت جمعی برای حفظ امنیت ما و جهان محسوب می‌شود.

سپیدرود – نساجی؛ شب سرنوشت ساز رشتی ها

سپیدرود رشت در هفته بیست و نهم لیگ برتر پذیرای نساجی مازندران خواهد بود.

رمز دوم یکبارمصرف “رایگان” است

ارائه رمز دوم یکبار مصرف توسط تمامی بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری کشور از ابتدای خرداد ماه اجباری است.

فیلم هایی که زبان سینما را تغییر دادند

سینما هنوز یک هنر بسیار جوان است، اما همزمان یکی از فرم‌های هنری به شمار می‌آید که با سرعتی سرسام آور در حال تغییر است. دیگر مانند گذشته این نه چندان دور به یک جعبه جادویی برای فیلمسازی نیاز ندارید و تنها با چند ابزار و حتی گوشی هوشمندتان می‌توانید یک فیلم بسازید.

سکوت رشیدپور از رضایت نیست اما دلش هم اهل شکایت نیست!

تصاویرش این‌قدر ناباورانه است که به سختی بشود تشخیص داد او همان رضا رشیدپور مثلا ۴۰روز قبل است. روزی که آخرین برنامه از «حالا خورشید» را روی آنتن برد.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی