روز: خرداد ۵, ۱۳۹۸
مخالف تحریم‌های آمریکا هستیم/ در کنار ایران قرار داریم

وزیر خارجه عراق بار دیگر بر مخالفت کشورش با تحریم‌های ظالمانه و یکجانبه آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد.

مجلس با کلیات طرحی درباره «افزایش تعداد نمایندگان» مخالفت کرد

کلیات طرح «اصلاح جدول حوزه‌های انتخابیه و تعداد نمایندگان» در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی با ۹۸ رای موافق و ۱۵۰ رای مخالف تصویب نشد.

کدام بیماری قاتل شماره یک خانم ها است؟

افزایش وزن به طور خاص با افزایش خطر ابتلا به مشکلات عروقی در ارتباط است.بیماری های قلبی در حال حاضر قاتل شماره ی یک زنان در عمده ی کشورها به شمار می رود.

رد اختیاری و پنج ساله شدن سربازی/ جزییات طرح اصلاح قانون سربازی

رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح با رد شایعات مطرح شده در مورد احتمال داوطلبانه و اختیاری شدن سربازی و نیز افزایش کل مدت آن به پنج سال توضیحاتی را در مورد طرح مطرح شده در مجلس شورای اسلامی برای اصلاح قانون خدمت وظیفه عمومی ارائه کرد.

اتفاق جالب درباره چک‌های برگشتی در بازار

گزارش جدید بانک مرکزی درباره تعداد و ارزش چک های مبادله شده مشخص شد نصف چک‌های برگشتی نسبت به سال گذشته کم شده است و این اتفاق به ظاهر خوب ذهن ها را به تفکر درباره دلایل این اتفاق سوق می‌دهد.

اگر پول نباشد سپیدرودی‌ها به دنبال سرمربی بومی می‌روند/ تکلیف من تا ۹ خرداد مشخص می‌شود

نادر دست‌نشان، سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: جلسه‌ای با بیات داشتم و قرار شد ۹ خرداد تکلیف این تیم مشخص شود.

دایی در زندان، خواهرزاده به دنبال پست

اینروزها دوره خواهرزاده هاست. خواهر زاده هایی که به واسطه دایی جان های خودشان در استان گیلان می تازند و با استفاده از نفوذ دایی جان بر میز قدرت چنبره زده اند.

سه پیش‌بینی برای تورم در سال ۹۸

جدیدترین گزارش مرکز آمار ایران نشان می‌دهد که نرخ تورم ماهانه در اردیبهشت‌ماه با ثبت رقم ۵/ ۱ درصد به کمترین میزان طی ۱۲ ماه قبل از آن رسیده است.

رضا رسولی شایسته تحسین نه تخریب

اقدامات موثر رضا رسولی در عرصه کاراته گیلان نه تنها غیرقابل چشم پوشی بلکه شایسته تحسین است.چندی پیش بود که ایادی یکی از مدیران سابق ورزشی اقدام به تخریب رضا رسولی رئیس هیات کاراته گیلان کرد، و موجب شد تا نگارنده، به عنوان مسئول اطلاع رسانی فعلی کاراته آزاد گیلان نکاتی را در یادداشتی یادآور شوم.

نامه استادان و دانشجویان صنعتی شریف به رییس صداوسیما / «نود» را برگردانید!

نامه استادان و دانشجویان صنعتی شریف به رییس صداوسیما که نسخه‌ای از آن در اختیار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) قرار گرفته، به صورت الکترونیکی و دستی، امضای بیش از ۱۵۰۰ تن از استادان، دانشجویان و فارغ‌التحصیلان این دانشگاه را با خود دارد.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی