روز: خرداد ۱۳, ۱۳۹۸
استخدام در آتش نشانی‌های گیلان

شرایط جذب نیرو در آتش نشانی گیلان ۲۰خرداد اعلام خواهد شد.

فتح قله تاریخی دیگر برای بورس

شاخص بورس اوراق بهادار تهران در معاملات سیزدهمین روز از خرداد ماه ۲ هزار و ۴۳۹ واحد رشد کرد و به پله ۲۲۶ هزار و ۹۸۳ واحدی رسید.

جزئیات ایرادات شورای نگهبان به لایحه اعطای تابعیت به فرزندان زنان ایرانی

جزئیات ایرادات شورای نگهبان درباره لایحه اعطای تابعیت به فرزندان زنان ایرانی منتشر شد.

دستگیری قاتلان بانوی رشتی در غرب کشور

فرمانده انتظامی رضوانشهر از دستگیری ۲ قاتل کمتر از ۷۲ ساعت در شهرستان‌های مرزی غرب کشور خبر داد.

درخواست قصاص از سوی اولیای دم

دادستان تهران از صدور کیفرخواست محمدعلی نجفی دایر بر قتل عمد، حمل و نگهداری سلاح غیر مجاز و ایراد صدمه بدنی عمدی منتهی به جرح (غیر فوتی) خبر داد.

تغییر در چهره، نیازمند صدور مجددکارت ملی است

سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور گفت: افرادی که دارای کارت هوشمند ملی هستند و بنابر دلایلی چهره آن ها تغییر کرده است برای صدور دوباره کارت هوشمند ملی خود اقدام کنند.

چهارشنبه عید فطر است

حجت الاسلام موحدنژاد عضو ستاد استهلال دفتر رهبر معظم انقلاب گفت: ۱۰۰ گروه استهلال رصد ماه شوال را برعهده دارند و براساس نظرهای کارشناسی، غروب سه شنبه هلال ماه شوال رویت خواهد شد.

پرداخت تفاوت افزایش حقوق بازنشستگان تا آخر خرداد

یک فعال کارگری از پرداخت مابه ‌التفاوت افزایش حقوق بازنشستگان تا آخر این ماه خبر داد و گفت: افزایش حقوق بازنشستگان از اردیبهشت ماه اعمال و پرداخت شده و مابه تفاوت فروردین ماه هم تا آخر خرداد پرداخت می‌شود.

به چیزی جز استعفا حتی فکر هم نکن آقای تاج!

ظاهرا فینال جام حذفی اهمیت چندانی برای رییس فدراسیون فوتبال ندارد، که اگر چنین موضوعاتی برای ایشان اهمیت داشت باید خیلی زودترها از صحنه فوتبال کنار می رفت.

وضعیت فعلی فوتبال قابل تحمل نیست/ وزیر ورزش و جوانان باید پاسخگو باشد

محمدصادق حسنی با بیان اینکه با چنین بی عدالتی ای باز هم حق تیم داماش ضایع شده است تصریح کرد: به نظر می رسد که چنین اتفاقاتی، با انگیزه ای خاص مدیریت می شوند!

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی