روز: مرداد ۲, ۱۳۹۸
قدم های اعضای شورای اسلامی کار برای خانه دار کردن پرسنل

نشست اعضای شورای اسلامی کار شهرداری رشت با مدیرعامل تعاونی مسکن سازمان جهت ایجاد فرصت مناسب برای خانه دار کردن پرسنل برگزار شد.

ضرورت تسریع در طرح های مدیریت پسماند رشت/ تفکیک زباله مهم ترین برنامه

سرپرست استانداری گیلان اجرای طرح تفکیک زباله و پسماند از مبدا را از مهم ترین برنامه های استان برای مدیریت پسماند عنوان کرد.

قول مساعد وزیر مسکن و شهرسازی در زمینه حل برخی مشکلات موجود در حوزه مسکن شهر رشت

جلسه اقدامات انجام شده مجموعه مدیریت شهری در حوزه شهر سازی و ضوابط و مقررات مربوطه با حضور شهردار رشت، معاون عمرانی استانداری گیلان و اعضای شورای اسلامی شهر برگزار شد.

هوس‌های غذایی چه رازهایی در مورد سلامت شما فاش می‌کنند؟

بسیاری از ما در برخی مواقع هوس‌های غذایی مختلفی را تجربه کرده‌ایم از هوس کردن پنیر گرفته تا چیپس و خوراکی‌های شور و پرنمک. اما آیا این هوس‌ها نشانه‌ای از کمبود ویتامین یا ماده معدنی خاصی در بدن ما هستند؟ بدن با هوس‌هایش چه چیزی را می‌خواهد به ما یادآوری کند؟

چشمی بازیکن الاهلی قطر شد!

نشریه الرایه قطر مدعی شد که مدافع سابق استقلال با الاهلی قطر قرارداد امضا کرده است.

تنبیه خوش‌حساب با حذف سود و جریمه مرکب

طرح الزام بانک‌ها و موسسات اعتباری غیربانکی به حذف سود و جریمه مضاعف، توسط بازوی پژوهشی مجلس نقد شد. از نظر مرکز پژوهش‌ها، این طرح نمایندگان، مشتریان بانک‌ها را ترغیب به بدحسابی می‌کند؛ چراکه این انتظار را در آنها به‌وجود می‌آورد که در آینده، قانون‌گذار تمام جریمه‌های دیرکرد را حذف خواهد کرد.

مدیرعامل سابق “پدیده” به حبس ابد محکوم شد

پس از برگزاری ۱۵ جلسه دادگاه متهمان پرونده پدیده شاندیز حکم محسن پهلوان صادر شد.

تصویب طرح افزودن عنوان گردشگری به کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر رشت

محمد حسن عاقل منش در یکصد و یکمین جلسه علنی شورای شهر رشت اظهار داشت: تصویب طرح افزودن عنوان گردشگری به کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر رشت

ازدواج صوری برای دریافت وام ازدواج!

تا پیش از این با مسائلی مثل طلاق صوری آشنا بودیم و کمی ‌پیشتر هم آسیبی به نام خواستگار صوری مطرح شد اما ازدواج صوری آن هم برای دریافت وام ازدواج سوژه جدیدی است که به عنوان یک آسیب مورد بحث قرار می‌گیرد.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی