روز: مرداد ۱۳, ۱۳۹۸
بازدید شخصیت های مختلف حوزه محیط زیست و منابع آبی از فن آموز «مدرسه تالابی»

موسسه سبزکاران بالان از چهارشنبه گذشته برنامه ای را تحت عنوان «مامورین نجات زمین» با مشارکت مجموعه های کاربازی و فکربازی (در باغ کتاب تهران) برگزار کرده است.

برگزاری ۳۱۳ کارگاه مشاوره رایگان پیش از ازدواج در گیلان

معاون فرهنگی ورزش و جوانان گیلان با اشاره به برگزاری ۳۱۳ کارگاه مشاوره رایگان پیش از ازدواج در استان، گفت: آمادگی برگزاری کارگاه های آموزشی پیش از ازدواج در مدارس، ادارات، دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی از سوی اداره کل ورزش و جوانان گیلان وجود دارد.

‌توقیف یک کشتی خارجی توسط سپاه / این کشتی حامل ۷۰۰ هزار لیتر سوخت قاچاق بود

روابط عمومی منطقه دوم نیروی دریایی سپاه اعلام کرد: یک فروند کشتی خارجی حامل سوخت قاچاق در اطراف جزیره فارسی به وسیله رزمندگان سپاه توقیف شد.

۶ نشانه هشدار دهنده‎ای که می‎گویند ریزش موهایتان طبیعی نیست

ریزش موها امری اجتناب ناپذیر است. این مسأله در اغلب موارد به دلیل بالا رفتن سن رخ می دهد و بیشتر به ژنتیک افراد بستگی دارد.

عوامل حادثه تروریستی دزفول به اعدام و حبس محکوم شدند

حکم عوامل حمله تروریستی به عزاداران حسینی در صفی آباد دزفول پس از چهار سال از سوی دیوان عالی کشور تایید شد.

زمان قرعه‌کشی لیگ برتر فوتبال اعلام شد

رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کرد: قرعه کشی نوزدهمین دوره لیگ برتر روز سه شنبه ۱۵ مرداد در شهر مقدس مشهد برگزار می شود.

آیین های بومی و محلی در مراودات فرهنگی و اجتماعی شهرهای کشور موثرند

غروب شنبه دوازدهم مرداد ماه امسال چهارمین جشنواره جوکول با حضور شهردار، اعضای شورای شهر و مدیران شهری به ابتکار سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت در پیاده راه فرهنگی این شهر آغاز شد.

کشف ۶ میلیارد ریال تجهیزات پزشکی قاچاق در رشت

۵۰۰ قلم انواع تجهیزات پزشکی قاچاق به ارزش ۶میلیارد ریال در رشت کشف و ضبط شد.

ریز درآمد و هزینه دولت در سال ۹۸ بعد از مصوبات بودجه‌ای سران قوا+ جزئیات

بعد از مصوبات شورای هماهنگی قوا برای جبران کسری بودجه ناشی از کاهش صادرات نفت، منابع و مصارف بودجه دولت دچار تغییرات اساسی شده است.

“ریال” پول خرد ایران می‌شود

در صورت تصویب لایحه حذف چهار صفر از پول ملی در مجلس شورای اسلامی، هر ۱۰۰۰ تومان فعلی معادل یک تومان خواهد شد و ریال تبدیل به پول خرد می‌شود؛ با این تفاوت که در نظام جدید پولی کشور، هر ۱۰۰ ریال معادل یک تومان خواهد بود، اما مهم‌ترین نکته توجه به آثار مثبت و منفی این لایحه است.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی