روز: مرداد ۱۴, ۱۳۹۸
گزارش آسفالت روزانه معابر حوزه شهرداری منطقه یک

به گزارش امور روابط عمومی شهرداری منطقه یک رشت ، لکه‌گیری و آسفالت‌ریزی روزانه در حوزه منطقه یک، در قالب طرح‌های روسازی و یا در قالب خدمات محله‌ای، جزو برنامه‌های اصلی این منطقه است.

تاریخ آغاز لیگ برتر مشخص شد

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ می‌گوید احتمالا لیگ برتر در روز عید غدیر خم آغاز شود.

تابلو شعب بانک‌های ادغامی یکسان می‌شود

مدیرعامل بانک سپه از یکسان‌سازی تابلوهای شعب بانک‌های ادغامی تا پایان سال خبر داد.

نان‌هایی که سرطان را مهمان بدن‌تان می‌کنند

محمد حسین عزیزی، رئیس انجمن صنایع غذایی ایران اظهار کرد: کپک موجود بر روی نان یا ذرت باعث ترشح سمی به نام آفلاتوکسین می‌شود که بر اثر مصرف طولانی مدت ذرت‌های آلوده به این سم، افراد مبتلا به بیماری سرطان می‌شوند.

ممنوعیت برداشت مطالبات غیرمستقیم بانک‌ها از حساب ضامنین

بانک مرکزی با صدور بخشنامه‌ای برداشت مطالبات غیرمستقیم بانک‌ها و موسسات اعتباری از موجودی قابل برداشت هر یک از حساب‌های انفرادی مشتری و یا ضامنین را غیرمجاز اعلام کرد.

سقف تعهدات بیمه تکمیلی بازنشستگان ۲ برابر شد

مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری از افزایش ۲ برابری سقف تعهدات بیمه تکمیلی بازنشستگان خبر داد و گفت: تلاش می کنیم از ۹۸/۶/۱ چنین تغییراتی در سقف تعهدات بیمه تکمیلی بازنشستگان اعمال شود

فرجام عیش و نوش با پول معلمان

حکم پرونده «سید محمدهادی رضوی» و «احسان دلاویز» پس از هشت جلسه رسیدگی در شعبه سوم دادگاه‌های ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران در نظام اقتصادی صادر شد.

رئیس شورای شهر لشت نشاء در سمت خود ابقا شد

با برگزاری انتخابات هیات رییسه شورا شورای اسلامی شهر لشت نشاء «رحیم دقتکار» با کسب حداکثر آرا به عنوان رئیس جدید شورای لشت نشاء انتخاب شد.

جزئیات تازه درباره توقیف نفتکش توسط سپاه

وزیر نفت عراق گفت دولت این کشور هیچ ارتباطی با نفتکش توقیف شده توسط ایران در خلیج فارس به خاطر قاچاق سوخت ندارد.

آیین‌نامه استخراج «رمز ارزها» ابلاغ شد

معاون اول رئیس جمهور آیین‌نامه اجرایی استخراج فرآورده‌های پردازشی رمزنگاری‌شده در کشور را به منظور ایجاد بستری امن، کم هزینه،‌ شفاف و پرسرعت برای تبادلات اقتصادی و بکارگیری با رویکرد تسهیل فضای کسب وکار ابلاغ کرد.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی