روز: مرداد ۱۵, ۱۳۹۸
بهترین خوردنی‌ها برای گرم‌مزاجان در تابستان

غذای مناسب آنها در این فصل، آب‌دوغ‌خیار است‌ و حلیم و کباب را باید در فصل زمستان میل کنند همچنین نوشیدن چای زعفران و دارچین که مزاج گرم دارد در این فصل باید کم مصرف ‌شود.

جو ورزشگاه‌ برای حضور زنان مناسب نیست

«جو حاکم در ورزشگاه‌ها برای حضور زنان مناسب نیست و شکی نیست که اختلاط جوانان سرچشمه مشکلات زیادی از نظر اخلاقی و اجتماعی می‌شود. اضافه بر این در بعضی انواع ورزش، مردان پوشش مناسبی در برابر زنان ندارند. بنابراین لازم است از حضور در این برنامه‌ها خودداری کنند؛ به خصوص این که این برنامه‌ها را از رسانه‌ها می‌توانند ببینند و حضور آنها ضرورتی ندارد.»

فعالیت در رسانه‌های دارای مجوز ملاک تقدیر از خبرنگاران است

مدیرکل ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به تقدیر از ۴۸۵ خبرنگار استان در مراسم روز خبرنگار امسال، تاکید کرد: ملاک تقدیر از خبرنگاران، فعالیت در رسانه‌های دارای مجوز استان است.

احساس می‌کنم اگر با قصاص جان کسی را بگیرم من هم قاتل هستم

طبق گفته وکیل شهردار اسبق تهران اخیرا ملاقاتی میان او و خانواده مقتول صورت گرفته است.

ماجرای اخذ ۱۰ هزار تومان برای تحویل کارت سوخت چیست؟

در حال حاضر حدود ۷۲۱ هزار کارت سوخت در باجه‌های معطله پست مانده است که هنگام تحویل این کارت‌ها به صاحبانشان ۱۰ هزار تومان اخذ می‌شود که طبق اعلام سخنگو شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی این مبلغ برای هزینه‌های صدور کارت و پست است.

‌ارتباط مستقیم میان افزایش دما با افسردگی، خودکشی و نزاع خیابانی

استاد آب و هوا شناسی دانشگاه خوارزمی گفت: طبق تحقیقات انجام شده توسط کارشناسان، میان آب و هوا و خلق و خوی افراد و موارد دیگری مانند جرایم خیابانی، نزاع، خودکشی و افسردگی ارتباط وجود دارد، برای مثال افزایش دما و گرمای هوا صبر و تحمل افراد را کاهش داده و زمینه‌ساز نزاع و درگیری خیابانی می‌شود.

وقتی ۶ ماه بعد از معرفی ضامنین هم خبری از وام نیست که نیست!

بانک قرض الحسنه مهر ایران در حالی از اعطای تسهیلات به برخی از متقاضیان طفره می رود که از زمان تکمیل پرونده این اشخاص و معرفی ضامنین بیش از ۶ ماه می گذرد!

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی