روز: مرداد ۱۷, ۱۳۹۸
شانس آمریکا برای مذاکره، با نقض عهد از بین رفت/  چهار سال و نیم نخست عمر دولت تدبیر و امید، نگذاشتیم آب تکان بخورد

حجت الاسلام والمسلمین سید محمود علوی در جلسه شورای اداری گیلان اظهار کرد: در چهار سال و نیم نخست عمر دولت تدبیر و امید، نگذاشتیم آب تکان بخورد و اکنون سوال این است چرا گرفتاری هایی که دشمن ایجاد کرده را به پای مسئولان نظام می گذاریم

قیمت پرفروش‌ترین خودرو‌ها

طبق آخرین بروزرسانی قیمت خودرو‌ها در ۱۷ مرداد ۹۸، سایپا ۱۱۱ بدون تغییر در نرخ نسبت به روز گذشته، در بازار آزاد خودرو به قیمت ۴۹ میلیون تومان معامله شد.

واژگونی خودروی باری در جاده رشت – قزوین

واژگونی وانت نیسان در جاده رشت – قزوین محدوده سراوان موجب مرگ راننده شد.

ضایعه کوچک دهانی که گاهی بسیار خطرناک می‌شود

علیرضا مصباحی، متخصص گوش و حلق بینی درباره استوماتیت اظهار کرد: استوماتیت عارضه‌ای است که موجب التهاب در قسمت دهان، لب‌ها و زبان می‌شود. دو نوع استوماتیت وجود دارد؛ استوماتیت هرپسی حاد و دیگری استوماتیت آفتی (زخم دهان)که شایع‌ترین هستند. استوماتیت ممکن است با ظاهری کوچک اثرات مخربی بر سلامت فرد بگذارد.

کادوی جالب وزیر بهداشت به خبرنگاران

وزیر بهداشت گفت: وزارت بهداشت تمام شکایت‌های خود از خبرنگاران را پس می‌گیرد.

دلبری‌های آمریکایی_انگلیسی درباره خلیج فارس!

وزیر خارجه آمریکا در کنفرانس خبری مشترک با وزیر خارجه انگلیس از پیوستن لندن به ائتلاف دریایی آمریکا در خلیج فارس استقبال کرد.

راه اندازی سامانه پرداخت همراه بدون نیاز به کارت بانکی

یک مقام مسئول در نظام بانکی گفت: سامانه پرداخت همراه بدون نیاز به کارت بانکی، به زودی در نظام بانکی ایران آغاز به کار خواهد کرد.

قطار تهران به آنکارا راه‌اندازی شد

با حضور مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران، سفیر ترکیه در ایران و مدیران شرکت های حمل و نقل ریلی کشور قطار تهران – آنکارا لحظاتی پیش راه اندازی شد.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی