روز: شهریور ۲, ۱۳۹۸
گیلان میزبان برگزاری ۴ المپیاد استعدادیابی ورزشی کشور است

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان از میزبانی این استان در چهار المپیاد استعدادیابی ورزشی کشور خبر داد و گفت: این المپیادها شهریور ماه امسال در گیلان برگزار می شود.

۹ چیزی که نمی‌دانستید به پوست‌تان صدمه می‌زنند

همه ی ما سعی می کنیم از چیزهایی که به پوست ما صدمه می زنند دوری کنیم. اما حقیقت آن است که ما در طول روز با چیزهایی سر و کار داریم که اصلاً در تصورمان نمی گنجد می توانند تأثیری منفی بر سلامتی و زیبایی پوست ما داشته باشند. در ادامه با تعدادی از این موارد آشنا خواهیم شد.

صدای جواد خیابانی در شبکه نشنال جئوگرافیک/ مستند حیات وحش بریتانیا

از این پس می‌توانید پروژه کاری تلویزیونی جواد خیابانی را ساعت ٢٠شب هر یکشنبه دنبال کنید. البته اگر فکر می‌کنید با یک برنامه تخصصی ورزشی و جملات منحصربه‌فرد این چهره نام‌آشنای تلویزیونی روبه‌رو شوید سخت در اشتباه هستید.

پیش بینی استفاده بیشتر از کارت سوخت شخصی با مصوبه جدید دولت

پیش بینی می‌شود با مصوبه جدید دولت در خصوص محدود شدن سقف سوخـت‌گیری با کارت سوخت جایگاه‌داران، سهم سوخت‌گیری با کارت سوخت شخصی به طور قابل توجهی افزایش یابد.

۱۷ دستگاه اجرایی شهرستان رشت به شهرداری بدهکار هستند

پیش از ظهر روز پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ دکتر ناصر حاج محمدی در جلسه شورای اداری شهرستان رشت که به تشریح برنامه‌های “هفته دولت” امسال اختصاص یافت شرکت کرد و درباره برخی مسائل و تنگناهای شهرداری رشت سخن گفت.

راهکارهای برگزاری هرچه باشکوهتر جشن یکصدمین سال دبیرستان ماندگار بهشتی (شاهپور) مورد بحث و بررسی قرار گرفت

محمد حسن عاقل منش، عضو شورای اسلامی شهر رشت با حضور در سازمان برنامه و بودجه کشور با دکتر محمد باقر نوبخت معاون رییس جمهور دیدار و گفتگو نمود.

اطاله دادرسی مدیر سابق و  متخلف گیلانی تا کی؟

مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه ای در ١ تیرماه ۱۳۹۳ در دیدار با مسئولان دستگاه قضا با اشاره به موضوع «لزوم عدم تأخیر در اجرای احکام» افزودند: برخی تأخیرهای طولانی در اجرای احکام، معلول برخی نقیصه ها است که باید شناسایی و برطرف شوند.

واکنش سریع و خشن ترامپ علیه چین؛ تعرفه‌ها بازهم بالا رفت

دونالد ترامپ بامداد شنبه طی اقدامی تلافی جویانه تعرفه کالاهای چینی را از ۲۵ درصد به ۳۰ درصد افزایش داد.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی