روز: شهریور ۵, ۱۳۹۸
قبض برقتان را حذف نکنید، بدهکار می‌شوید

تنها ۱۰ روز تا زمانی که از سوی دولت برای حذف قبوض کاغذی تعیین شده باقی مانده و قرار است از اول مهرماه سال جاری، این قبوض به طور کلی حذف شوند، بنابراین به گفته مسئولان چنانچه مشترک به ثبت اطلاعات خود برای دریافت قبض الکترونیک اقدام نکند، اطلاعات قبض را دریافت نخواهد کرد و بدهکار خواهد شد.

بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی فرودگاه رشت با اعتبار ۳۵ میلیارد تومان

پنج پروژه عمرانی و ارتقای ایمنی در فرودگاه سردار جنگل رشت با اعتبار ۳۵ میلیارد تومان افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

زیباترین کودک‌ها با مصرف این خوردنی‌ها در دوران بارداری

برای هر خانم بارداری پیش آمده است که در این دوران بخواهد بداند انجام چه کاری باید انجام دهد تا یک نوزاد زیبا داشته باشد چرا که تغذیه و سبک زندگی در دوران بارداری می‌تواند روی ظاهر کودک شما تأثیر بگذارد.

برخورد قاطعانه در پیگیری تخلفات مدیران

رئیس کل دادگستری گیلان گفت: دادگستری با نظارت بر بخش های اجرایی در پیگیری تخلفات مدیران قاطعانه عمل خواهد کرد.

آمار هزینه و درآمد ایرانی‌ها چقدر واقعی است؟

“درآمد ۴۳ میلیون تومانی و نرخ ۱۹.۳ درصدی افزایش هزینه خانوارهای شهری در سال گذشته”، ارقامی است که مرکز آمار اعلام کرده که چند اقتصاددان‌ در گفت‌وگو با ایسنا به بررسی چند و چون آن پرداخته‌اند.

۶ ماه محرومیت برای یک استقلالی

این اولین بار نیست که یک بازیکن پیش از شروع فصل با دو تیم و حتی سه تیم قرارداد امضاء می کند و در نهایت از بین دو یا سه تیم از تیمی سر در می آورد که بیشتر دوستش دارد و بیشتر پول گرفته است.

بقعه «آقا سیدمحمدرضا» لشت‌نشاء ثبت ملی شد

مراتب ثبت اثر فرهنگی تاریخی بقعه «آقا سید محمد رضا» لشت‌نشاء به سرپرست استانداری گیلان ابلاغ شد.

سند جمع بندی گروه ۷ با تاکید بر مسائل ایران منتشر شد

سند جمع بندی و در عین حال کوتاه گروه ۷ با اشاره به مسایل و موضوعات کلیدی نظیر تجارت جهانی، اوکراین، لیبی و هنگ کنگ از سوی میزبان منتشر شد که در این سند درباره ایران آمده است:‌ ما به طور کامل در خصوص دو هدف کاملا دیدگاه مشترک داریم؛ اطمینان از این که ایران هرگز به سلاح هسته‌ای دست نیابد و نیز صلح و ثبات در منطقه تقویت شود.

گران شدن مجدد برخی تعرفه های پزشکی با ابلاغ دولت

در حالی که هیئت دولت در اوایل امسال، با صدور مصوبه ای برای اعلام و اعمال تعرفه های جدید خدمات تشخیصی و درمانی در بخش خیریه اقدام کرده بود، این ارقام طی روزهای اخیر و با ابلاغیه جدید یک مسئول ارشد اجرایی مجدد گران شده است.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی