روز: شهریور ۱۳, ۱۳۹۸
گام سوم را بر می‌داریم

رئیس جمهور با بیان اینکه ایران گام سوم کاهش تعهدات برجامی خود را برخواهد داشت و جزئیات این گام سوم را طی امروز و فردا اعلام و بر مبنای آن عمل خواهد کرد، گفت: ظاهر این گام سوم، خیلی تکان‌دهنده نیست ولی باطن آن فوق‌العاده مهم است و به نظر من این گام، مهم‌ترین گامی است که برمی‌داریم و آثارش بسیار فوق‌العاده خواهد بود.

افشای دخل و خرج تامین اجتماعی در توییتر

یک فعال رسانه ای در صفحه شخصی خود درتوییتر درباره هزینه ها و درآمد سازمان تامین اجتماعی نوشت که در تصور قابل مشاهده است.در متن به #شستا اشاره شده است که منظور شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی است

باورهای غلط کشاورزان، کاه و کلش شالیزارها را سوزاند

رئیس اداره محیط زیست شهرستان رشت گفت: باور غلط از بین رفتن آفات بوسیله آتش زدن کاه و کلش منجر به زیان اقتصادی و آلودگی محیط زیست و خاک شالیزارها می شود.

همه حکم‌های محرومیت جنجالی اخیر

کمیته انضباطی در مورد موضع بیرانوند با دردسر عجیبی روبرو شده و به این بهانه همه حکم‌های جنجالی اخیر را مرور کرده‌ایم.

بانک‌ها برای پرداخت وام ازدواج به یک ضامن راضی شدند

پس از تاکید دوباره بانک مرکزی به بانک‌ها مبنی بر پرداخت وام ازدواج با یک ضامن معتبر و سفته، بانک‌ها این بار حرف بانک مرکزی را گوش کردند و وام ازدواج در بسیاری از شعب بانک‌ها با یک ضامن معتبر قابل پرداخت شد.

جزئیات آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور+ شرایط استخدام

دیوان محاسبات کشور در نظر دارد نیروی انسانی متخصص مورد نیاز خود را از طریق آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی و گزینش به صورت پیمانی از بین افراد بومی و ساکن استان ها استخدام نماید.

رونمایی وزیر خارجه فرانسه از بسته پیشنهادی به ایران/ مذاکرات امنیتی بعد از دولت دوم ترامپ

وزیر خارجه فرانسه تاکید کرد که مذاکره با ایران در زمینه ایجاد یک خط اعتباری نفتی در جریان است و هنوز کارهای زیادی باقی مانده است که برای حفظ برجام باید انجام شود.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی