روز: شهریور ۲۰, ۱۳۹۸
تیم ویلموتس و نکاتی که ما را امیدوار می‌کند

تیم ملی فوتبال ایران روز گذشته توانست هنگ کنگ را شکست دهد.

ریزش مو نشانه کدام بیماری است؟

رویا گستری، متخصص پوست و مو در درباره علل ریزش مو اظهار کرد: این نوع عارضه معمولا افراد را تا قبل از سی سالگی درگیر خود می‌کند. البته ریزش مو و یا طاسی در سنین نوجوانی بیشتر اتفاق می‌افتد.

اهدا یک‌هزار و ۹۲۵ واحد خون در تاسوعا و عاشورا در گیلان

بابک پاکدل خوش اخلاق با بیان این که از این میزان اهدای خون ۷۹۶ واحد در تاسوعا و یک هزار و ۱۲۹ واحد خون در عاشورا بوده ، افزود: اهدای خون در گیلان در تاسوعا و عاشورای حسینی امسال نسبت به تاسوعا و عاشورای سال گذشته، سه و هفت دهم درصد افزایش یافته است.

«نیویورک تایمز» طی یک گزارش و «لیندسی گراهام» سناتور ارشد جمهوری‌خواه در مصاحبه با «فاکس نیوز» از ۱۱ گزینه مطرح برای جانشینی «جان بولتون» در مقام مشاور امنیت ملی کاخ سفید سخن گفتند.

هشدار چین در خصوص تحریم‌های آمریکا علیه ایران

خبرگزاری رسمی چین طی گزارشی نوشت: با افزایش تنش های بین ایران و آمریکا به خاطر خروج آمریکا از برجام و تحریم های شدیدتر علیه ایران، ثبات کل خاورمیانه به خطر افتاده است .

قیمت برق با حذف قبوض کاغذی تغییر نمی‌کند

سخنگوی صنعت برق گفت: تأکید می کنم که هیچ تغییری در نحوه محاسبه قبوض و یا نرخ‌ها اتفاق نیفتاده و تنها تغییری که صورت گرفته، صرفا نحوه صدور قبوض است که به جای صدور قبوض کاغذی، صدور قبوض به صورت الکترونیکی خواهد بود.

وام ازدواج جوانان؛ اسماً ۴ درصد رسماً ۱۲ درصد

دو ماه قبل بود که رئیس کل بانک مرکزی از بانک‌ها خواست تا با یک ضامن به جوانان وام ازدواج بدهند، فارس در گزارشی میدانی به بررسی نحوه پرداخت وام ازدواج به جوانان پرداخته است.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی