روز: مهر ۶, ۱۳۹۸
انتصاب دکتر علی افتخاری بعنوان مشاور رئیس کمیته ملی المپیک ایران

طی حکمی از سوی دکتر رضا صالحی امیری، دکتر علی افتخاری بعنوان مشاور رئیس کمیته ملی المپیک منصوب شد. گفتنی است در سوابق دکتر علی افتخاری سابقه سال‌ها عضویت در کمیته ملی المپیک بعنوان عضو اصلی هیات سرپرستی کاروان ورزشی جمهوری اسلامی ایران در المپیک و بازی های آسیایی و سایر رویدادهای بین المللی قاره […]

نشست آموزشی ترویجی “نقش اقامتگاه های بوم گردی در پایداری مشاغل روستایی”

به همت فرهنگسرای گردشگری و توسعه پایدار بوم اندیش، در هفته گردشگری نشست آموزشی ترویجی “نقش اقامتگاه های بوم گردی در پایداری مشاغل روستایی” برگزار میشود.

کشف انبار جدید شبنم نعمت‌زاده در کرج

قاضی مسعودی‌مقام در ابتدای سومین جلسه رسیدگی به پرونده شبنم نعمت‌زاده،‌ در دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی، از کشف یک انبار جدید متعلق به این متهم خبر داد و گفت: این انبار در شهرستان کرج کشف شده و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

گران‌ترین و بی‌کیفیت‌ترین بازیکن پرسپولیس را بشناسید

عملکرد ضعیف مهاجم برزیلی تیم پرسپولیس باعث شده تا علاوه بر هواداران، صدای بازیکنان این تیم هم در بیاید.

کُشنده‌ترین بیماری‌های خاموش را به موقع بشناسید

بسیاری از بیماری‌ها در دسته‌ی قاتلان خاموش قرار می‌گیرند، زیرا این بیماری‌ها علائم هشداردهنده‌ی خود را پنهان می‌کنند.

گروکشی آمریکا از ایران در نیویورک!

ایالات متحده آمریکا که با انجام تروریسم اقتصادی علیه ایران، مردم عادی را هدف گرفته و همچنین مسائل انسانی را گروگان اهداف سیاسی قرار داده و از هیچ اقدامی در راستای کارشکنی علیه مردم و مقامات جمهوری اسلامی فروگذار نکرده، در تازه‌ترین اقدام برای عیادت سفیر ایران در سازمان ملل دست به گروکشی زده است!

نخستین تاکسی گردشگری کشور در گیلان راه‌اندازی می‌شود

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان گفت: به‌مناسبت فرا رسیدن هفته گردشگری، نخستین تاکسی گردشگری کشور در شهر لاهیجان راه‌اندازی می‌شود.

وعده رئیس قوه قضاییه عملی شد

با رونمایی از سامانه ثبت دارایی مقامات، مسئولان و کارگزاران، بار دیگر یکی از وعده‌های رئیس قوه قضاییه تحقق یافت تا قانونی که سال‌ها راکد مانده بود، اجرایی شود.

حمل سگ با خودرو غیرقانونی است

رئیس پلیس پایتخت از برخورد پلیس با سگ گردانی در معابر عمومی و حمل این حیوان توسط خودروها خبر داد.

شگرد پزشکان برای دور زدن کارتخوان

از نصب خودپرداز در مطب و دادن شماره‌حساب به بهانه نوبت‌دهی‌های طلایی تا اخذ وجوه بالاتر از بیمارانی که می‌خواهند از طریق کارتخوان حق ویزیت بپردازند؛ این‌ها بخشی از ترفندهایی است که معدودی از پزشکان برای دور زدن قانون نصب کارتخوان پیش گرفته‌اند…

نمایش گل گیس از ۶ مهر در رشت به روی صحنه می رود

هومن میرمعنوی نمایش گل گیس را از ۶ مهر در رشت بر روی صحنه می برد.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی