روز: مهر ۸, ۱۳۹۸
گوناگونی بازیگری در سینما

بی تردید بازیگر سینما ، عامل اصلی جذب مخاطبان عام برای این “هنرـ صنعت ـ رسانه ” است . چرا که از طریق بازیگر است که هر ارتباطی بین مخاطب و فیلم شکل می گیرد و در پس این ارتباط ، همذات پنداری تماشاگران با شخصیت های فیلم شکل می گیرد . یک بازی خوب […]

نقص ماشین آلات، ضعف پیمانکار و کم‌کاری شهروندان در رعایت حقوق شهروندی

معاون خدمات شهری شهرداری رشت گفت: عامل اصلی انباشت زباله‌ها در بسیاری از محلات حاشیه شهر رشت همچون پشت شرکت دخانیات، انتهای صف سر وحمیدیان به طرف پاره بیجار و … نقص ماشین آلات و ضعف مدیریت پیمانکار رفت و روب و تاخیر در جمع آوری زباله ها بوده که تذکرات شفاهی و کتبی لازم به پیمانکار آن داده شد.

حمله ظریف به اروپا و عربستان

وزیر خارجه کشورمان با بیان اینکه اروپایی‌ها هنوز برای لغو تحریم‌های ایران جدی نیستند حال آن که فورا حملات به شرکت آرامکو را محکوم کردند، گفت: مشکل ما این است که آنها نمی توانند از مقاومت گروهی که از هیچ‌گونه حمایت بین المللی برخوردار نیست در مقابل ائتلافی که قوی ترین سلاح ها را در […]

حذف تنها نماینده فوتبال گیلان از جام حذفی

تیم فوتبال داماش گیلان با شکست برابر تیم سایپای تهران از جام حذفی کنار رفت.

۶٠ هزار تن غلات و نهاده دامی تا پایان امسال در ایستگاه راه آهن رشت تخلیه می‌شود

مدیرکل راه‌آهن شمال ۲ از برگزاری مراسم تخلیه و بارگیری ترکیبی محموله‌های غلات گیلان در ایستگاه راه‌آهن رشت خبر داد و گفت: پیش‌بینی می‌شود تا پایان امسال ۶۰ هزار تن انواع غلات و نهاده‌های دامی در این ایستگاه تخلیه شود.

نقص در ماشین آلات و ضعف مدیریت پیمانکار، عامل اصلی تاخیر در جمع آوری زباله های برخی محلات بود

در تعداد بسیار معدودی از محلات حاشیه شهر رشت همچون پشت شرکت دخانیات، انتهای صف سر، انتهای حمیدیان به طرف پاره بیجار و … نقص در ماشین آلات و ضعف مدیریت پیمانکار رفت و روب منطقه چهار رشت عامل اصلی تاخیر در جمع آوری زباله ها بوده که تذکرات شفاهی و کتبی لازم و جرائم مربوطه بر پیمانکار مترتب شده است.

محمودیان به شورای شهر رشت برگشت!

پس از ریاست اسماعیل حاجی پور در شورای شهر رشت، محمودیان عضو شورای منحل شده رشت پس از سال ها دوباره وارد شورای شهر رشت شد.

کدام استان پیشتاز تورم است؟

مرکز آمار نرخ تورم ۱۲ ماهه منتهی به شهریور ۹۸ استان‌ها را منتشر کرد و براین اساس ایلام با ۵۱.۹ درصد و قم با ۳۶.۳ درصد به ترتیب بیشترین و کمترین نرخ تورم را دارد.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی