روز: مهر ۱۵, ۱۳۹۸
رقابت ۶۰ قصه گو در جشنواره بین المللی قصه گویی در گیلان

به مناسبت هفته ملی کودک، مرحله استانی بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه گویی کانون پرورش فکری با رقابت ۶۰ قصه گو در گیلان در حال برگزاری است.

اگر دیابت دارید مصرف این ۱۰ خوراکی را فراموش نکنید

انتخاب مواد غذایی سالم برای کنترل قند خون در افراد مبتلا به دیابت نوع ۲ بسیار مهم است؛ اما در این میان برخی درمان‌های غذایی نیز وجود دارند که نه تنها قند خون را کنترل می‌کنند، بلکه از عوارض این بیماری نیز می‌کاهند و برای سلامت کلی بدن ضروری‌اند.

رقیب «برنده باش» به تلویزیون بازگشت

مجید اکبرشاهی مدیرگروه اجتماعی شبکه پنج ضمن اشاره تولد چند برند جدید در این شبکه در ایام بعد از ماه صفر، از تلاش برای بازگشت مسابقه «پنج ستاره» به آنتن با اعمال برخی تغییرات خبر داد.

۲۷ پروژه آبخیزداری برای جلوگیری از بروز سیل در گیلان اجرا می‌شود

سرپرست معاونت فنی و آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری گیلان از افزایش اعتبارات حوزه آبخیزداری این استان خبر داد و گفت: ۲۷ پروژه آبخیزداری در گیلان اجرا می‌شود.

اهمیت کتاب و کتابخوانی با اقدامات خلاقانه و نوآوری در جامعه ترویج شود

استاندار گیلان با بیان اینکه ترویج کتابخوانی باید با ابتکار، اندیشه، خلاقیت و نوآوری همراه باشد، گفت: افزایش مهارت های فردی، سواد اجتماعی، تقویت دانش عمومی و بهبود سبک زندگی کودکان با روش های خلاقانه و مبتکرانه امکان پذیر است.

خداحافظی ناگهانی سرمربی لیگ برتری

سرمربی نفت مسجدسلیمان در پستی اینستاگرامی کناره گیری اش را اعلام کرد.

مرد کریستالی همسرش را سر برید/ قاضی‌ “قاتل” را فراری داد!

شب یک شنبه هیاهوی عجیبی در خیابان حر ۸۲ مشهد بر پا بود. خبر قتل فجیع زن جوان دهان به دهان می پیچید.

حذف «یارانه نقدی» مالکان خودروهای بالای ۲۰۰ میلیون تومان

سخنگوی ستاد یارانه تبصره ۱۴ گفت: مجموع ارزش خودروی بیش از ۱۵ هزار و ۶۰۰ خانوار از ۱۷۰ هزار خانواری که در این مرحله یارانه آنها حذف شد، بالای ۵۰۰ میلیون تومان و مجموع ارزش خودروی بیش از ۴۲ هزار خانوار بین ۲۰۰ تا ۵۰۰ میلیون تومان بود

این هشدار بانک مرکزی را جدی بگیرید

بانک مرکزی با توجه به افزایش تعداد سایت‌های جعلی در فضای پرداخت کشور از دارندگان کارت‌های بانکی درخواست کرد هنگام انجام عملیات بانکی و خرید در فضای مجازی، توجه و دقت لازم را به عمل آورده و از ورود و افشای اطلاعات کارت خود در سایت‌های نامعتبر و مشکوک خودداری کنند.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی