روز: مهر ۱۶, ۱۳۹۸
صادرات ۲ میلیون دلاری صنایع دستی گیلان به خارج از کشور

استاندار گیلان با اشاره به فعالیت بیش از ۲۷ هزار نفر در حوزه صنایع دستی در این استان، گفت: سال گذشته ۲ میلیون دلار صادرات صنایع دستی به خارج از کشور داشته‌ایم.

دو بانوی قایقران گیلانی برای مسابقات قهرمانی آسیا انتخاب شدند

نازنین ملایی و هانیه خرسند دو بانوی قایقران گیلانی برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا به عضویت تیم ملی روئینگ درآمدند .

با حکم شهردار رشت چهار مدیر جدید شهرداری منصوب شد

عصر روز دوشنبه دکتر ناصر حاج محمدی در احکامی جداگانه مدیر منطقه ۳ شهرداری، رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر و رئیس سازمان عمران و بازآفرینی شهری و مدیرعامل شرکت کود آلی رشت را منصوب کرد.

جزئیات لغو روادید ایران و روسیه

معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کشور گفت: فرآیند نهایی لغو روادید مسافرت گروهی ایران و روسیه در حال تکمیل است و در این روزها اعلام می شود.

مقدار سوختگیری با کارت آزاد جایگاه‌ها به ۲۰ لیتر کاهش یافت

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: از امروز، مقدار سوختگیری با کارت آزاد جایگاه‌ها عرضه در هر بار سوختگیری از ۳۰ لیتر به ۲۰ لیتر کاهش یافت.

حضور تیم تکواندو یزدان گیلان در لیگ برتر کشور

تیم تکواندو یزدان رشت با ۱۵ تکواندوکار به عنوان نماینده استان گیلان در لیگ برتر کشور حضور یافت.

شرط وزارت بهداشت برای حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی دارو

رئیس سازمان غذا و دارو گفت: وزارت بهداشت با حذف ارز دولتی دارو در صورتی که مابه التفاوت آن به حمایت بیمه ای از داروی بیماران قرار بگیرند، موافق است.

میزان افزایش حقوق سال ۹۹ مشخص شد

رئیس سازمان برنامه و بودجه، با بیان اینکه سال آینده حداقل ۱۲ هزار میلیارد تومان برای پاداش بازنشستگان دستگاه‌های اجرایی باید پرداخت کنیم، گفت: میانگین افزایش حقوق و دستمزد ۱۵ درصد خواهد بود.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی