روز: مهر ۲۲, ۱۳۹۸
روح الله زم توسط سازمان اطلاعات سپاه دستگیر شد

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ای از گرفتار شدن “روح الله زم” سرشبکه سایت معاند و ضدانقلاب “آمدنیوز” در یک عملیات اطلاعاتی هوشمندانه توسط سازمان اطلاعات سپاه و دستگیری وی خبر داد.

کمبود واکسن آنفلوآنزا نداریم

رییس گروه بیماری های واگیر معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به وضعیت واکسن آنفلوآنزا در گیلان گفت: کمبود واکسن آنفلوآنزا در گیلان نداریم اما محدودیت وجود دارد.

جریمه ۷۰ میلیونی داماش بابت شکایت وحید رضایی

کمیته تعیین وضعیت بازیکنان، آرای خود را در مورد برخی از پرونده های مطروحه اعلام کرد.

داروی ارزانِ ایرانی، سوغات خارجی‌ها!

نایب رییس انجمن داروسازان ایران با اشاره به افزایش قاچاق معکوس و چمدانی دارو بویژه به کشورهای همسایه، گفت: راهکار به حداقل رساندن چنین پدیده‌هایی در بازار دارو، واقعی کردن قیمت آن است.

طرح استیضاح وزیر نیرو تقدیم هیئت رئیسه مجلس شد

نماینده مردم نوشهر از تقدیم استیضاح وزیر نیرو با حدود ۱۹ امضا به هیئت رئیسه مجلس خبر داد.

طلاق گرفتن برای زن‌ها راحت‌تر و برای مردها سخت‌تر می‌شود

طبق طرح جدیدی که معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری دارد، اختیارات زنان برای جلوگیری از طلاق بیشتر خواهد شد. در این صورت مردان برای طلاق دادن همسر خود دچار مشکلات بیشتر می‌شوند.

با این روش‌های مؤثر آفت دهان را درمان کنید

مامک هاشمی متخصص طب سنتی و استادیار دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا درباره آفت دهان اظهار کرد: آفت دهان زخم‌هایی هستند که در مخاط دهان و لثه ایجاد می‌شوند. از نظر پزشکی علت قطعی برای این عارضه شناخته نشده است، بنابراین درمان‌های آفت دهان تنها جنبه تسکینی دارند.

شهردار برای انجام وظایف قانونی خود از دیگران اجازه نگیرد/ شهردارهای مناطق به‌اندازه ۵ میلیون تومان اختیار ندارند/تصدی‌گری ها نباید در دست شهرداری باشد

رئیس کمیسیون عمران و توسعه شهری شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به اینکه از پروژه‌های زیرساختی حمایت می‌کنیم، گفت: شرکت آب و فاضلاب استان گیلان باید بودجه شورا را صرف حل مشکلات جدی محلات محروم شهر رشت کند.

قطارهای صادراتی متوقف شدند! / عقب‌ماندگی چشمگیر در حوزه جابه‌جایی بار از طریق حمل‌ونقل ریلی

در حالی که طبق برنامه ششم توسعه باید میزان جابه جایی بار از طریق ریل به ۳۰ درصد برسد، اما سهم کنونی بخش ریلی در این زمینه تنها ۱۳ درصد است و در ۲ ماه اخیر به ۱۱ درصد کاهش یافته است.

پرونده نجفی به کجا رسید؟

وکیل مدافع محمدعلی نجفی با اشاره به آخرین وضعیت پرونده موکل خود گفت: ما اعتراض کردیم، قتل را شبه عمد دانستیم، دیوان عالی کشور اعتراضات ما را پذیرفته‌ است که نقص‌ها برطرف شود تا ببینیم کارشناسان چه نظری می‌دهند تا دادگاه دوباره بر اساس آن رسیدگی کند و رای دهد.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی