روز: مهر ۲۳, ۱۳۹۸
پرداخت «وام ازدواج» ۲۰ میلیونی به فرزندان بازنشستگان از آبان ماه

سرپرست اداره کل روابط عمومی صندوق بازنشستگی کشوری خبر داد: پرداخت وام ازدواج ۲۰ میلیون تومانی برای ۱۵۰۰ نفر از فرزندان بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری آبان ماه امسال اجرایی خواهد شد.

افتتاح یک مدرسه خیر ساز در رشت

دبیرستان دخترانه فرنگیس سلیمانی امروز با حضور استاندار در محله پیرکلاچای رشت به بهره برداری رسید.

ابعاد جدید از شکار «روح‌الله زم» توسط سپاه

یکی از مسئولین طراحی و اجرای عملیات اخیر در سازمان اطلاعات سپاه گفت: روح الله زم، کانون تلاقی و تبادل پیام در شبکه تغذیه و پشتیبانی جریان آمد نیوز در داخل و خارج کشور بود و در اختیار گرفتن وی می تواند شناسایی و انهدام مجموعه این شبکه را بدنبال داشته باشد.

شهردار رشت با فرمانده مرزبانی استان گیلان دیدار و گفت و گو کرد

روز دوشنبه ۲۲ مهر ماه امسال دکتر ناصر حاج محمدی شهردار رشت با سرهنگ سهراب سجادی فرمانده مرزبانی استان گیلان دیدار و گفت و گو کرد.

رئیس جدید هیئت ورزش دانش آموزی گیلان انتخاب شد

با رأی اعضای مجمع انتخاباتی هیئت ورزش دانش آموزی، مهدی خاکپور با کسب ۱۰ رأی برای یک دوره چهار ساله به ریاست هیئت ورزش دانش آموزی استان گیلان انتخاب شد.

تغییر رنگ زبان نشانه کدام بیماری‌هاست؟

اگر صبح از خواب بیدار شده و متوجه تغییر فاحش رنگ زبان خود شده‌اید، نترسید! شاید برایتان عجیب باشد که بدانید رنگ زبان اطلاعات زیادی از وضعیت سلامتی فرد به دست می‌دهد.

اعداد و ارقام نوبخت برای حقوق کارمندان در سال آینده

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: سال آینده حداقل باید ۳۳ هزار میلیارد تومان بیش از امسال برای افزایش حقوق شاغلین و بازنشستگان در نظر بگیریم و متوسط افزایش حقوق در سال آینده ۱۵ درصد خواهد بود.

والیبال ایران مدال نقره را به گردن لهستان انداخت/ شکست بد مقابل عقاب‌ها

تیم ملی والیبال ایران در آخرین بازی خود در جام جهانی مقابل لهستان قرار گرفت و درحالی که بازیکنانش توان لازم برای ارائه یک بازی بانشاط را نداشتند، شکست دیگری را پذیرفتند.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی