روز: آبان ۸, ۱۳۹۸
سانتریفیوژهای جدید روشن می‌شوند

به‌رغم آنکه مسئولان هنوز به صورت رسمی جزئیاتی را در خصوص گام چهارم برجامی اعلام نکردند ولی با کنار هم گذاشتن اظهارات آنها می‌توان احتمالاتی را در خصوص مفاد گام چهارم مطرح کرد.

راه‌اندازی سیستم یکپارچه‌سازی املاک در شهرداری رشت

در یک‌صد و دومین جلسه کمیسیون برنامه‌وبودجه شورای رشت به راه‌اندازی سیستم یکپارچه‌سازی املاک شهرداری رشت به‌منظور ساماندهی املاک و مسیرها تأکید شد.

صفحه اینستاگرامی معاند مسدود شد

رئیس پلیس ‌فتا استان از مسدود کردن صفحه اینستاگرامی که اقدام به انتشار اخبار دروغین در فضای مجازی می‌کرد، خبر داد.

آخرین وضعیت بررسی طرح جایگزین کنکور در مجلس

عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس آخرین وضعیت بررسی طرح جایگزین کنکور در پارلمان را تشریح کرد.

عناب میوه مخصوص آرامش

عضو هیات علمی مجتمع تحقیقات گیاهان دارویی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی گفت: نتایج مطالعات نشان دادند که عناب دارای اثرات آرام‌بخش و ضد بدخلقی بوده و در طب سنتی چین و کره از آن به عنوان دارویی برای کاهش اضطراب و تقویت کننده معده، طحال و سیستم گوارشی استفاده می‌شود.

حضور تیم کونگ فو بانوان گیلان در مسابقات کشوری با هشت ورزشکار

تیم کونگ فو بانوان گیلان برای شرکت در مسابقات قهرمانی بزرگسالان کشور با هشت ورزشکار عازم تربت جام شد .

فراز و فرود ساخت المان های رشت/ از هویت های شهری حفاظت نمی شود

ساخت سردیس، تندیس و المان‌هایی از فرهیختگان گیلان از سوی مدیریت شهری روند صعودی در دهه‌های پیش داشت و چندسالی است این روند تنزل یافته و افزون بر آن فکری به حال نگهداشت و مرمت آثار قبلی نمی‌شود.

قطار رشت-مشهد همه روزه می‌شود/ اعلام قیمت بلیط رشت به تهران و رشت به مشهد

غلامحسین ولدی، سرپرست اداره‌کل راه‌آهن شمال ۲ گفت: با توجه به تقاضای بالای مسافران قطار مسافری رشت به مقصد مشهد و برعکس که تاکنون به‌صورت یک روز در میان در مسیر قرار می‌گرفت، از ۱۱ آبان ماه جاری همه روزه در این مسیر قرار می گیرد.

رشت بیش از ۵۰‌هزار بیکار دانشگاهی دارد/ طرح ۱۱ بندی برای اشتغال‌زایی

استاد دانشگاه‌های استان گیلان با بیان اینکه رشت بیش از ۵۰‌هزار بیکار دانشگاهی دار از تدوین طرح ۱۱ بندی برای اشتغال‌زایی در این شهرستان خبر داد.

تا هر زمان که دولت و ملت سوریه بخواهند در این کشور می‌مانیم

وزیر امور خارجه ایران در کنفرانس خبری مشترک با همتایان ترکیه‌ای و روسیه‌ای خود اعلام کرد که آغاز فعالیت کمیته قانون اساسی سوریه آغاز روند سیاسی در این کشور بوده و تا هر زمانی که دولت و ملت این کشور بخواهد در سوریه می‌مانیم.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی