روز: آبان ۲۲, ۱۳۹۸
کدام زمینه چمن مصنوعی افتتاح شد خانم مدیر کل

مدیر کل ورزش و جوانان استان گیلان در هفته تربیت بدنی از افتتاح ۴ زمین چمن مصنوعی در شهرهای رشت، آستانه اشرفیه و آستارا خبر داده بود در حالی که سه فقره از این زمین ها هنوز افتتاح نشده اند.

آمریکا وضعیت اضطرار ملی علیه ایران را تا سال ۲۰۲۰ تمدید کرد

کاخ سفید در بیانیه‌ای وضعیت اضطرار ملی در رابطه با ایران را طبق قانون اجرایی ۱۲۱۷۰ تا سال ۲۰۲۰ تمدید کرد.

ماجرای آدم کشی «شاه توت» در لانه سیاه!

شرور سابقه دار معروف به «شاه توت» که در پاتوق خلافکاران دست به جنایتی هولناک زده بود، هنگام بازسازی صحنه قتل در حضور قاضی ویژه قتل عمد مشهد، مدعی شد «خمار بودم! ولی پاتوق نشینان درِ منزل را به رویم باز نکردند! به همین دلیل عصبانی شدم و دست به چاقو بردم…»

شرط شورای نگهبان برای برگزاری انتخابات الکترونیکی

سخنگوی شورای نگهبان در نشست خبری با بیان اینکه برای الکترونیکی شدن انتخابات با وزارت کشور در حال کار هستیم، گفت: اگر امنیت انتخابات تضمین شود ما آمادگی داریم انتخابات را الکترونیکی برگزار کنیم.

قلب با این خوردنی‌ها مثل ساعت کار می‌کند

سلامت قلب و مراقبت از قلب و کارکرد آن، یکی از مهم‌ترین مسائل در حفظ سلامت کلی بدن است. به دلیل انتخاب غذا‌های ناسالم و شیوه نادرست زندگی، ممکن است سلامت این عضو حیاتی مورد تهدید قرار گیرد و رگ‌ها و شریان‌های آن مسدود شده و بیماری‌های جدی قلبی و فشارخون بالا را در پی داشته باشد.

هشدار AFC به بازیکنان عراق قبل از بازی با ایران

کنفدراسیون فوتبال آسیا قبل از دیدار حساس عراق برابر ایران به بازیکنان تیم ملی عراق هشدار داد که دست به هیچ حرکت سیاسی نزنند.

جشن تولد ۷۱ سالگی رئیس‌جمهور در هواپیما

امروز کادر زحمت کش و مهربان هواپیمای رئیس جمهوری در مسیر برگشت از سفر به استان های یزد و کرمان به‌صورت غیرمنتظره تولد ۷۱ سالگی روحانی را جشن گرفتند.

نمایشگاه نقاشی مسیر سیاه با آثاری از فرید شمس یوسفی در رشت برگزار می شود

نمایشگاه نقاشی مسیر سیاه با آثاری از فرید شمس یوسفی ۲۴ الی ۳۰ آبان در نگارخانه الهی رشت برگزار می شود.

بودجه رشت باید برابر با ۲۵ تا ۳۰ درصد اعتبار گیلان باشد/  ۱۲ راهبرد اقتصاددان گیلانی برای توسعه پایدار بزرگترین شهر شمال کشور

سیدمحمد احمدی متولد ۱۳۴۴ و بزرگ شده محلات چمارسرا و سرخبنده رشت است؛ معاونت اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری گیلان و فرماندار شهرستان‌های رشت، لاهیجان و رودبار از جمله سوابق اجرایی ۲۸ ساله وی در استان گیلان است.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی