روز: آذر ۲, ۱۳۹۸
تحویل حدود ۱۴ هزار کارت سوخت در گیلان

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات گیلان از تحویل حدود ۱۴ هزار کارت سوخت به متقاضیان در استان خبر داد.

عکس‌هایی که مرد جوان را به قتل همسرش وادار کرد

پرونده مرد جوانی که پس از دیدن عکس‌های همسرش با مردی غریبه وی را به قتل رسانده بود برای محاکمه به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.

ثبات قیمت ۸۰ درصد کالاها پس از اصلاح نرخ بنزین

معاون بازرگانی داخلی وزارت صمت در جلسه ستاد تنظیم بازار کشور که با حضور معاون اول رییس‌جمهوری و وزرای صنعت، معدن و تجارت، دادگستری و کار برگزار شد، گفت: پس از افزایش قیمت بنزین با اعمال مدیریتهای لازم، ۸۰ درصد کالاها دارای ثبات کلی در کشور بوده است.

سرقت اسناد و لوازم دفتر نماینده مجلس توسط اغتشاشگران!

نماینده شهریار در مجلس با بیان اینکه اغتشاشگران با حمله به دفترش در شهر قدس اسناد و لوازم را به سرقت بردند، گفت: حمله اشرار به فروشگاه‌ها، بانک‌ها و پمپ‌های بنزین منجر به کاهش خدمات‌دهی شده است.

این سرطان در آقایان جنبه ارثی دارد

رئیس مرکز تحقیقات بیماری های کلیوی و مجاری ادراری دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، گفت: سرطان پروستات جزو شایع‌ترین سرطان‌ها در مردان است.

حقایقی تازه از دستمزد سرمربی تیم ملی

در حالی که در روز‌های اخیر صحبت‌هایی در مورد دستمزد ویلموتس در تیم ملی کشورمان مطرح شده است، نگاهی به دستمزد این مربی در تیم ملی بلژیک انداخته‌ایم.

پمپئو از تحریم وزیر ارتباطات ایران استقبال کرد

وزیر خارجه آمریکا که وعده همراهی با آشوبگران داخلی در ایران را بارها تکرار کرده است، برای پوشاندن ناتوانی خود در بی ثبات سازی ایران، به استقبال تحریم وزیر ارتباطات ایران رفت.

سکه از دلار پیش افتاد

در آخرین روز هفته، دلار توانست سطح ۱۱ هزار و ۸۰۰ تومانی را حفظ کند و با افزایش خرید‌ها از فاز کاهشی خارج شود. در بازار موازی، سکه‌بازان، قدرت بیشتری داشتند و توانستند این فلز گرانبها را تا سطح ۴ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان بالا ببرند.

میزان، اقساط و سقف تسهیلات مسکن ملی اعلام شد

سقف تسهیلات طرح اقدام ملی موسوم به طرح مسکن ملی اعلام شد .

هشدار هواشناسی درباره احتمال آبگرفتگی در ۶ استان

سازمان هواشناسی در خصوص بالا آمدن سطح آب رودخانه‌ها و احتمال آبگرفتگی معابر در ۶ استان کشور هشدار داد.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی