روز: آذر ۵, ۱۳۹۸
ثابت قدم از هیات گلف استعفا داد!

پس از اعلام نتایج مجمع انتخابات هیات گلف استان گیلان، سید رضا ثابت قدم ضمن نمایشی خواندن انتخابات مجمع اعلام نمود دیگر تحت هیچ شرایطی با فدراسیون گلف همکاری نمیکند.

ماجرای ملک ۸ هزار میلیاردی «بابک زنجانی» در ایران ‌زمین

وکیل بابک زنجانی پرداخت حق‌الزحمه چندمیلیون یورویی کارشناس متخلف در پرونده موکلش را تکذیب کرد و گفت: ارزش‌گذاری ملک موکلم در خیابان ایران زمین واقعی نیست.

تجاوز هولناک ناپدری به دختر ۱۱ ساله تهرانی

زن جوان وقتی با خواستگاری مردی مواجه شد اصلا تصور نمی کرد روزی دختر نوجوانش هدف نیت شیطانی پدر ناتنی اش قرار بگیرد و باردار شود.

دولت روحانی از حد نصاب می‌افتد؟

با خداحافظی محمود حجتی از دولت و مطرح شدن بحث استیضاح سه وزیر روحانی در مجلس، مجدداً بحث قریب‌الوقوع بودن مراجعه به اصل ۱۳۶ قانون اساسی بر سر زبان‌ها افتاد و بر مبنای این اصل که اگر نصف اعضای دولت از کابینه جدا شوند، دولت مجدداً باید از مجلس رای اعتماد بگیرد، آژیر خطر برای روحانی به صدا درآمد.

گیلان گمرک تخصصی صادرات چای و برنج شود

استاندار گیلان گفت: پیشنهاد می شود گمرکات گیلان به عنوان گمرک تخصصی صادرات دو محصول چای و برنج تعیین شود و صادرات آنها صرفا از مبادی خروجی استان صورت گیرد.

سردرگمی وانت‌بارها در دریافت مابه‌التفاوت ریالی بنزین

وانت‌بارهای حمل کالاهای اساسی تکلیف‌شان برای دریافت مابه‌التفاوت ریالی بنزین مشخص نیست؛چرا که وزارت نفت واریز را بر اساس پیمایش امکان‌پذیر می‌دانداما وزارت کشورمبنایی برای سنجش پیمایش ندارد.

کمیاب‌ترین گروه‌های خونی کدام هستند؟

سخنگوی سازمان انتقال خون، به تشریح چگونگی توزیع گروه‌های خونی پرداخت.

تجهیز پلیس راهور به پهپاد ترافیکی

جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: درصدد هستیم که پلیس راهور را به پهپاد ترافیکی مجهز و دوربین های سیال را نیز توسعه دهیم.

ابهام بر سر یک لیست جنجالی منتسب به اصولگرایان

چندی پیش احمد امیرآبادی، از لیستی رونمایی کرد که بنا به گفته او لیست جبهه شورای هماهنگی اصولگرایان قم برای انتخابات مجلس بود و نام خودش، ذوالنوری و زاکانی در آن بود. جبهه ای که برخی اعضای آن می گویند از چند و چون بسته شدن این لیست بی اطلاع هستند.

توضیحات فدراسیون فوتبال درباره توئیت‌های مارک ویلموتس

فدراسیون فوتبال توضیحاتی در خصوص مطالب منتشره از سوی مارک ویلموتس ارائه کرد.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی