روز: آذر ۶, ۱۳۹۸
توطئه بسیار خطرناکی توسط مردم نابود شد

رهبر انقلاب در دیدار هزاران نفر از بسیجیان با اشاره به حوادث اخیر فرمودند: توطئه بسیار خطرناکی توسط مردم نابود شد. لازم میدانم تکریم و تعظیم خود را به ملت بزرگ ایران تقدیم کنم.

بنزین با نرخ ۱۵۰۰ تومان تک‌نرخی شود

سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس از تهیه طرح دوفوریتی برای تک‌نرخی شدن بنزین خبر داد و گفت که این طرح تقدیم هیات رییسه مجلس شده است.

نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۸ اعلام شد

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: اسامی پذیرفته شدگان نهایی مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۸ تمام دانشگاه‌ها از جمله دانشگاه آزاد اعلام شد.

عوارض الکترونیکی خودروهای عمومی و سنگین قسطی شد

در شرایطی که اتحادیه‌های مرتبط با خودروهای سنگین و عمومی از بالا بودن عوارض الکترونیکی آزادراه‌ها گلایه دارند و رانندگان این خودروها مجبور بودند بدهی‌های میلیونی‌شان را یکجا پرداخت کنند، معاون ساخت و توسعه شرکت ساخت و توسعه زیر بناهای حمل و نقل اعلام کرد که این عوارض برای خودروهای سنگین و عمومی تقسیط شده است.

کلاه ۶ میلیاردی بر سر پرسپولیس!

بررسی روند جذب جونیور براندائو و مصاحبه‌های سرمربی پرسپولیس نشان می‌دهد این بازیکن برزیلی بی‌کیفیت با اصرار و تضمین گابریل کالدرون جذب شده است.

این استان‌ها منتظر بارش برف باشند

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: با ورود سامانه بارشی جدید، غلظت آلاینده‌های هوا تا آخر هفته کاهش پیدا کرده و هوا پاک می‌شود.

ویروس آنفلوانزا در کمین چه کسانی است؟

از عوارض شایع آنفلوانزا می‌توان به عفونت گوش میانی، سینوزیت، سینه پهلو یا پنومونی اشاره کرد. آنسفالیت (درگیری مغز) هم عارضه نادر بیماری آنفلوانز است.

به هر پیام‌رسانی اعتماد نکنید

کارشناسان و محققان امنیتی به کاربران هشدار داده‌اند که تنها از پیام‌رسان‌های مجهز به قابلیت رمزنگاری پیشرفته برای ارسال پیام و سایر اطلاعات شخصی خود استفاده کنند.

چه زمانی کابینه روحانی نیاز به رأی اعتماد مجدد مجلس دارد؟

یک عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی بیان کرد: کابینه دولت برای رأی اعتماد مجدداً باید دچار ۳ تغییر دیگر شود.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی