روز: آذر ۷, ۱۳۹۸
خطر سقوط بیخ گوش ملوانان/ کار آسان گل ریحان برای تثبیت صدرنشینی/ مدعیان به خط شدند

دیدار‌های هفته پانزدهم لیگ دسته اول فوتبال مردان ایران شنبه نهم آذر ماه در شهر‌های مختلف کشور برگزار می‌شوند.

ممنوعیت صدور کارت پایان خدمت بدون داشتن مهارت

مشاور عالی و سخنگوی قرارگاه مرکزی مهارت آموزی گفت: بنا به گفته فرمانده قرارگاه مهارت آموزشی از سال ۱۴۰۱ صدور کارت پایان خدمت بدون داشتن مهارت ممنوع می شود.

زمان انتظار برای صدور کارت سوخت جدید اعلام شد

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: پیش‌بینی می‌کنیم با توجه به افزایش درخواست‌ها سه هفته تا دو ماه از زمان درخواست کارت سوخت طول می‌کشد تا کارت سوخت به دست مالکان خودرو برسد.

بارش برف و باران در جاده‌های ۷ استان کشور

سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده از بارش برف و باران در جاده‌های ۷ استان کشور خبر داد.

پروتئین سویا خوب یا بد؟

«پروتئین سویا نوعی پروتئین ایزوله است که از دانه های سویا حاصل می شود. پروتئین سویا یک منبع خوب برای استفاده توسط افرادی است که رژیم های غذایی گیاهخواری یا وگان را دنبال می کنند یا آنهایی که قصد دارند از مصرف محصولات لبنی پرهیز کنند.

سهمیه ایران در لیگ قهرمانان همان ۲+۲ است

سهمیه ایران در لیگ قهرمانان فصل‌۲۰۲۰ به معمای عجیبی تبدیل شده است. اواخر شهریور سال جاری بود که مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال به پایگاه خبری وزارت ورزش گفت: «پیشنهاد مشترک ایران و قطر مورد موافقت کنفدراسیون آسیا قرار گرفت و سهمیه ایران در لیگ قهرمانان ۳+ یک شد.»

روش جدید کلاهبرداری با “تقلب مخابراتی/ مراقب شماره‌های خارجی باشید

رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا ناجا با اشاره به “تقلب مخابراتی” به عنوان جدیدترین روش مجرمانه کلاهبرداران سایبری، به شهروندان در این خصوص هشدار جدی داد.

آلمان درخواست ضد ایرانی آمریکا را رد کرد

دولت آلمان روز چهارشنبه با اشاره به اختلافات دولت این کشور با آمریکا در قبال ایران، سیاست موسوم به «کارزار فشار حداکثری» علیه ایران را رد کرد.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی