روز: آذر ۱۱, ۱۳۹۸
تغییرات نرخ خوراکی‌های اولویت‌دار مردم در آبان ماه

بررسی تغییر نرخ ۲۴ قلم کالای خوراکی در آبان ماه نشان می دهد که ۸ خوراکی شامل برنج، گوشت، کره، پرتقال، شکر، رب گوجه فرنگی و سیب نسبت به مهر ماه با کاهش قیمت مواجه شده اند.

سوزش کف پا نشان‌دهنده کدام بیماری است؟

سوزش کف پا به ۲ علت اختلال عصبی و اختلال قلبی و عروقی در بدن انسان اتفاق می‌افتد. اختلال قلبی و عروقی به معنی تنگی عروق و رگ‌ها و نرسیدن خون کافی به رگ‌های پا است که منجر به گزگز کردن پا می‌شود، ولی اختلال عصبی در اثر کم‌خونی، ناراحتی‌های کمر و مشکلات عصبی به علت بیماری‌های سیستمیک است.

ماجرای هک شدن ۱۰ میلیون کارت بانکی

پلیس فتا به موضوع هک اطلاعات ۱۰ میلیون کارت بانکی در کشور ورود کرد.

حضور مربی گیلانی در مسابقات کشتی بین المللی روسیه

ابراهیم مهربان مربی باسابقه کشتی گیلان در مسابقات بین المللی جام آلانز روسیه حضور می یابد.

تغییرات فرمانداران، اغراض نمایندگان

یکی از عوامل اساسی دستیابی به توسعه پایدار، ثبات در مدیریت و نیز استفاده از ظرفیت تمامی پتانسیل های موجود فارغ از گرایشات سیاسی آنها است.

نام‌نویسی نهایی ۲۷ داوطلب نمایندگی مجلس یازدهم در گیلان

محمود قاسم‌نژاد با اشاره به آغاز نام نویسی از داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از دهم آذرماه اظهار کرد: ثبت‌نام در مراکز حوزه‌های انتخابیه در محل فرمانداری‌ها از ساعت ۸ تا ۱۸ انجام شد و این فرآیند تا ۱۶ آذرماه جاری ادامه دارد. وی افزود: از مجموع ۲۷ داوطلبی که امروز نام نویسی […]

آماری جالب از مراجعه زنان پس از نزاع به پزشکی قانونی

بیش از ۱۲۴ هزار مورد مراجعه زنان به پزشکی قانونی در پی نزاع و در بازه هفت ماهه گذشته از سال جاری ثبت رسیده است.

موضع‌گیری جانشین موگرینی درباره ایران و برجام

«جوسپ بورل» مسئول جدید سیاست خارجی و امنیت مشترک اتحادیه اروپا بر لزوم انجام تلاش های همه جانبه برای «زنده نگه داشتن» برجام تاکید کرد و از ایران نیز خواست همه مساعی خود را در این زمینه به کار گیرد.

کدام‌ استان‌ها “هوای برفی و بارانی” را تجربه می‌کنند؟

ورود سامانه بارشی جدید به کشورمان و کاهش ۵ تا ۷ درجه‌ای دما، بسیاری از استان‌‌های کشومان امروز شاهد بارش “برف و باران” خواهند بود.

نحوه اقدام برای دریافت کمک معیشتی

افرادی که در مرحله اول واریز کمک معیشتی مشمول دریافت این بسته نشدند می توانند با شماره گیری کد دستوری #۶۳۶۹* نسبت به این موضوع اعتراض کنند.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی