روز: آذر ۱۲, ۱۳۹۸
انهدام شبکه ضدانقلاب در آستانه روز دانشجو

اعضای اصلی یکی از شبکه‌های ضدانقلاب که درصدد اخلال و ایجاد درگیری در ایام ۱۶ آذر به مناسبت روز دانشجو در دانشگاه‌های تهران و برخی شهرستان‌ها بودند، شناسایی و با هماهنگی مرجع قضایی دستگیر شدند.

انتشار شاخص قیمت کالاها و خدمات مصرفی خانوارها، نرخ تورم در آبان‌ماه ۹۸ کشور و گیلان

معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان گفت: شاخص قیمت کالاها و خدمات مصرفی خانوارها، نرخ تورم و متوسط قیمت برخی اقلام خوراکی منتخب در کشور و استان در آبان‌ماه ۱۳۹۸ کشور و گیلان منتشر شد.

با یک پیامک، قبض آب خود را دریافت کنید

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب تهران از فراهم شدن امکان دریافت اطلاعات قبض آب از طریق پیامک برای مشترکان خبر داد و تاکید کرد که این به معنی حذف شدن قبوض کاغذی نیست.

طرح «هر پایگاه بسیج، یک خبرنگار» در گیلان اجرایی می شود

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه قدس گیلان از طرح «هر پایگاه بسیج، یک خبرنگار» در این استان خبر داد و گفت: به دنبال تربیت خبرنگاران بسیجی برای تقویت جبهه انقلاب هستیم.

دستگیری سارقان با ۲۲ فقره سرقت

سارقان منازل در لاهیجان با ۲۲فقره سرقت دستگیر شدند.

مرمت اماکن تاریخی گیلان با مشارکت بخش خصوصی‌

استان گیلان دارای آثار تاریخی و فرهنگی بسیار زیادی است که باعث استقبال گسترده سرمایه‌گذاران بخش خصوصی برای مرمت و سپس بهره‌برداری از این اماکن شده است.

برف و باران در جاده‌های بیش از ۱۰ استان

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور از بارش برف و باران در محورهای مواصلاتی بیش از ۱۰ استان کشور خبر داد.

بدهکارترین کشورها به کشورهای دیگر

ایرلند بیشترین نسبت بدهی خارجی به تولید ناخالص داخلی جهان را دارد.

نرخ دلار برای کالاهای اساسی در بودجه سال ۹۹ تصویب شد

در سومین روز از جلسات فوق العاده هیئت دولت، تهیه و تأمین کالاهای اساسی، دارو و تجهیزات پزشکی با نرخ ارز ۴۲۰۰ تومانی به تصویب رسید.در این جلسه که دیروز در دو نوبت صبح و عصر تشکیل شد هیئت وزیران هم‌چنین، تعدادی دیگر از مواد و تبصره های لایحه بودجه سال ۱۳۹۹ کل کشور را مورد بررسی و تصویب قرار داد.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی