روز: آذر ۱۳, ۱۳۹۸
نخستین جشنواره بین المللی محصولات غذایی سالم و ارگانیک در رشت

جشنواره بین المللی محصولات غذایی سالم و ارگانیک و سمپوزیم تخصصی تولید محصولات غذایی سالم در رشت برگزار می شود.

مصرف بیش از حد قلیان چه بلایی سرتان می‌آورد؟

عده‌ای از افراد حتی آن‌هایی که از سیگار متنفر هستند در تفریحات خانوادگی یا دوستانه قلیان را به هیچ وجه فراموش نمی‌کنند و در خصوص اینکه ضرر قلیان به مراتب بیش از کشیدن سیگار است توجهی ندارند، اما باید بدانید که کشیدن قلیان به علت آسیب به ریه ها، رگ‌ها و مغز انسان اصلا جایگزین مناسبی برای سیگار نیست.

نگاهی به چهره‌های شاخص ثبت‌نام کننده در انتخابات مجلس از حوزه انتخابیه شهرستان رشت

۱-         علیرضا محمدی نخستین چهره شاخصی که در انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه شهرستان رشت اقدام به ثبت‌نام کرد، علیرضا محمدی مدیرکل سابق کمیته امداد استان گیلان بود. محمدی که در کارنامه خود سابقه مدیریت کمیته امداد شهرستان‌های رشت و صومعه‌سرا را نیز در کارنامه دارد، چندی پیش و پس از فرارسیدن بازنشستگی […]

آسان‌ترین قرعه تاریخ برای پرسپولیس

تیم پرسپولیس در یک چهارم نهایی باید با شهرداری ماهشهر روبرو شود؛ تیمی لیگ دویی که روی کاغذ رقیب سرسختی برای پرسپولیس نیست.

هیچ یک از نیروهای شهرداری اجازه فعالیت های انتخاباتی له یا علیه کاندیداها را ندارند

در آستانه فرارسیدن ایام انتخابات مجلس شورای اسلامی دکتر ناصر حاج محمدی شهردار رشت پیرامون فعالیت های انتخاباتی پرسنل و نیروهای شهرداری رشت برای کاندیداها،گفت: هیچ یک از نیروهای شهرداری اجازه فعالیت های انتخاباتی له یا علیه کاندیداها را ندارند.

احتمال تک‌نرخی شدن بنزین چقدر است؟

هادی حق‌شناس در رابطه با تصمیم برخی از نمایندگان مجلس درباره تک نرخی کردن بنزین و رساندن آن به قیمت لیتری هزار و ۵۰۰ تومان اظهار داشت: در شرایط فعلی مواضع رهبری و سران سه قوه کاملا مشخص است.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی