روز: آذر ۱۶, ۱۳۹۸
جزئیات ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ٩٩

شرایط و ضوابط، تاریخ و نحوه ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ و بیست و پنجمین دوره المپیاد علمی- دانشجویی کشور اعلام شد.

صرفه جویی ۶ میلیون تومانی هر خودروی گازسوز

هفته گذشته بود که مصوبه شورای اقتصاد مبنی بر دوگانه سوز کردن بیش از یک میلیون و ۴۶۰ هزار خودروی عمومی با کمک بلاعوض ۶۵۰۰ میلیاردی منتشر شد.

نقاشان و مجسمه سازان گیلانی مشکلات خود را با شهردار رشت مطرح کردند

شماری از هنرمندان نقاش و مجسمه ساز گیلانی مسائل و مشکلات خود را در راستای همکاری با شهرداری رشت، با دکتر حاج محمدی مطرح کردند.

چرا بخش خصوصی گیلان تمایلی برای سرمایه‌گذاری در حوزه پژوهش ندارد؟

با توجه به عدم مناسب بودن شرایط و فضای کسب و کار، مشکلات اقتصادی و مالی بخش خصوصی و صنعت گیلان تمایل چندانی برای ورود به عرصه تحقیق و پژوهش نداشته و برای آن سرمایه‌گذاری نمی‌کنند.

افراد مبتلا به ورم معده بخوانند

داود حاج محمدخانی، محقق و پژوهشگر طب سنتی درباره دلایل دردهای شکمی گفت: باید بدانیم درد در هر نقطه‌ای از شکم می‌تواند علتی داشته باشد.

ترس‌از آتش عروسی را عزا کرد!

وقت شام نزدیک است، مهمانان به طبقه بالای تالار به صرف غذا دعوت می‌شوند، میزها پر می‌شود هنوز چند لقمه‌ای نخورده‌اند که صدای انفجار مهیبی در تالار می‌پیچد و بعد چند نفری فریاد می‌زنند آتش…آتش…

علی حلوی جدول کامل هفتمین جشنواره هنری هفت را اعلام کرد

علی حلوی دبیر هفتمین جشنواره هنری هفت جدول کامل این جشنواره را اعلام کرد.

برپایی نمایشگاه نقاشی واگشت با آثاری از معراج یوسفی در نگارخانه الهی رشت

نمایشگاه انفرادی نقاشی واگشت با آثاری از معراج یوسفی در نگارخانه الهی رشت برپا شده و تا ۲۱ آذر هرروز از ساعت ۱۶ الی ۲۱ در معرض دید علاقمندان قرار دارد.

همراهی و همدلی اعضای شورای شهر رشت لازمه توسعه شهر رشت

مدتهاست که شاهد اخبار نا امید کننده ای از تنش ها، کنش ها و واکنش های اعضای شورای شهر رشت هستیم وضعیتی که بی شباهت با جنگ های جهانی اول و دوم نیست!

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی