روز: دی ۱, ۱۳۹۸
محاکمه نماینده ای که اشتباهی بود؛ من فقط اشتباهی بودم!

همه ما روزی باید پاسخگوی کارهایی باشیم که در طول عمر انجام داده ایم بخشی از این پاسخگویی مربوط به آخرت و بخشی هم مرتبط به همین حیات دنیوی است. در حیات دنیوی در هر جایگاهی که قرار گیریم نسبت به سطح فعالیت و انتظارهایی که ایجاد می کنیم مسئولیت بیشتری نیز خواهیم داشت.

گزارش تصویری اجرای عملیات عمرانی در سطح شهر

در ادامه روند اجرای نهضت آسفالت و به منظور سهولت در تردد خودروها، مرمت و روکش آسفالت در برخی از معابر شهر رشت در تاریخ ۳۰ آذر ماه انجام شد.

جایگاه اقتصاد ایران در بین اقتصاد جهان

صندوق‌بین‌المللی پول در بررسی روند اقتصاد ۲۰۱۹، ایران را یکی از اقتصادهای بزرگی دانسته که ضعف اقتصاد آن به دلیل تنش‌های سیاسی، باعث کند شدن روند اقتصاد جهان شده است.

واردکنندگان ذرت‌های آلوده باید هزینه امحا را بپردازند

به گفته معاون ارزیابی و کیفیت استاندارد سازمان ملی استاندارد ایران، براساس تصمیم کمیسیون زیربنایی دولت؛ خود واردکنندگان باید هزینه امحا محموله ذرت‌های آلوده را بپردازند.

عادت‌های بدی که طول عمرتان را کوتاه می‌کند

برخی از عادت‌های بد در برخی از افراد وجود دارد که می‌تواند طول عمر را کوتاه کند و قطعا از شناختن این عادت‌های بد تعجب خواهید کرد. در این مطلب به معرفی و بررسی عادت‌های بد و عجیب خواهیم پرداخت که باعث کاهش طول عمر می‌شود.

برگزاری جشنواره یلدا درپیاده راه فرهنگی شهدای ذهاب (شهرداری رشت)

همزمان با طولانی ترین شب سال، جشنواره شب یلدا در پیاده راه فرهنگی شهدای ذهاب برگزار شد.

متقاضیان از ۱۰ دی ماه برای پیگیری یارانه معیشتی اقدام کنند

به اطلاع هموطنان عزیز و متقاضیان دریافت طرح حمایت معیشتی می رساند که به منظور رفاه حال بیشتر، از مراجعه حضوری به دفاتر پلیس +۱۰ خودداری کنند.

این اشتباهات در رانندگی خودروی شما را به تعمیرگاه می کشاند

در این مطلب قصد داریم ۱۰ عادت بد رانندگی را به شما نشان بدهیم که ممکن است ترک نکردن این عادت‌های بد رانندگی موجب وارد شدن صدمه به خودرو شما بشود.

سهمیه بنزین دی‌ماه واریز شد (+جدول سهمیه بندی)

با وجود درخواست تاکسی های درون شهری، به خصوص تاکسی‌های دوگانه‌سوز برای افزایش سهمیه ۲۵۰ لیتری بنزین، هیچ‌گونه تغییری در سهمیه بنزین آنها اعمال نشده است.

حبس‌های ابد غیرحدی به حبس بیش از ۲۵ تا ۳۰ سال تبدیل می‌شود

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مصوبه‌ای مقرر کردند تمام حبس‌های ابد غیرحدی به حبس درجه یک (حبس بیش از ۲۵ تا ۳۰ سال) جزای نقدی بیش از ۱۰۰ میلیون تومان، مصادره کل اموال و انحلال شخص حقوقی تبدیل شود.

اجرای طرح رمز دوم پویا از امروز

اجرای طرح رمز پویا از امروز ( اول دی ماه) به صورت مرحله‌ای در بانک‌ها و مؤسسات اعتباری اجرا می‌شود.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی