روز: دی ۵, ۱۳۹۸
تامین مالی پروژه های زیربنایی و اساسی کلانشهر رشت

شهردار رشت تامین مالی پروژه های زیربنایی و اساسی کلانشهر رشت را از مسئولان ارشد بانک شهر کشور خواستار شد.

پیرمرد ۸۰ ساله وام ازدواج گرفت

مدیر شعب منطقه مرکزی یکی از بانک های کشور گفت: تسهیلات قرض الحسنه ازدواج از سوی این بانک به زوج ۸۰ ساله و زوجه ۶۵ ساله استان پرداخت شد.

اعتراض وکیل «نجفی» به عدم قبول وثیقه یک میلیاردی از سوی دادگاه

وکیل نجفی درباره روند رسیدگی به پرونده موکلش گفت: با وجود اینکه قرار وثیقه یک میلیاردی را تأمین کرده‌ایم اما موکلم چهار ماه است که در زندان به سر می‌برد.

کمک نقدی و غیرنقدی شورای شهر رشت به سرخابی های گیلان

شورای اسلامی شهر رشت در صحن جلسه علنی دیروز خود کمک نقدی و غیرنقدی این شورا به دو باشگاه سپیدرود رشت و داماش گیلان تصویب کرد.

اشتباهاتی که پس از غذا خوردن انجام می‌دهیم

نرگس جوزدانی متخصص تغذیه درباره مضرات خطرناک خوابیدن پس از مصرف وعده‌های غذایی گفت: یکی از مهم‌ترین ضررهای خوابیدن یا استراحت افراد بعد از مصرف موادغذایی این است که می‌تواند باعث نیمه باز شدن دریچه اسفنکتر موجود در انتهای مری به معده شود.

پیمانکار پروژه تصفیه خانه سراوان بر عهد خود باقی بماند

شهردار رشت با بیان اینکه پروژه تصفیه خانه نباید اهرمی برای پیمانکار برای وصول مطالبات گذشته خود از شهرداری رشت باشد تاکید کرد: پیمانکار باید بر سر عهد و پیمان خود در این قرارداد بماند.

ورود مجلس به نحوه پرداخت بسته کمک‌ معیشتی

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت: جاماندن خانوارها از کمک معیشتی دولت برای مجلس قابل قبول نیست بنابراین انتظار داریم دولت تعلل در این زمینه را کنار گذاشته و روند مذکور را هرچه سریع‌تر اصلاح کند.

سقف وام مسکن از محل اوراق ۲ برابر شد

با تصمیم شورای پول و اعتبار، سقف تسهیلات دریافتی در محل اوراق حق تقدم، دوبرابر شده است.

بدهی ۱۲ هزارمیلیاردی ۲ بیمه اصلی

سرانجام صدای بدهی های چند میلیاردی بیمه ها به بیمارستان ها درآمد و شنیده شده برخی بیمارستان ها و مراکز درمانی به ویژه در تهران دفترچه های بیمه را قبول نمی کنند.

برگزاری جلسه هیئت رئیسه، تجلیل از قهرمانان فصل پاییز  و نشست صمیمی جامعه بولینگ با مسئولین هیئت بولینگ، بیلیارد و بولس استان گیلان

صورتجلسات تغییرات در موسسه ثبت شده غیر تجاری هیئت بولینگ بیلیارد و بولس استان گیلان در ثبت شرکت های شهرستان رشت درمورد  هیئت رئیسه و دبیر هیئت استان بعداز انتخابات مرداد ماه ۹۸هیئت استان برای تایید اداره کل و ثبت نهایی در ثبت شرکت ها و درج در روزنامه محلی و رسمی به امضای همه اعضاء رسید.                           

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی