روز: دی ۸, ۱۳۹۸
مجلس نو باید تغییراتش با مجلس فعلی آشکار و تصمیماتش به نفع مردم باشد

عضو شورای مرکزی جمعیت پیشرفت و عدالت استان گیلان گفت: «مجلس آینده باید پشتیبانی دولت از مفسدان و ثروتمندان بی‌درد را بی‌اثر سازد. مجلس این اختیار و قدرت قانونی برای بهبود زندگی مردم و نجات اقتصاد ایران را دارد اما به‌شرط آنکه مجلسی نو شکل گیرد و با مجلس فعلی تفاوتش آشکار باشد.»

زمینه های همکاری شهرداری رشت با بانک قرض الحسنه رسالت بررسی شد

در نشست روز شنبه هفتم دیماه ۹۸ شهردار رشت با مدیران بانک قرض الحسنه رسالت گیلان، زمینه های همکاری دو جانبه و انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

«سحر تبر» متهم به «معاونت در فساد فی الارض» شد

دادسرای ارشاد پرونده «فاطمه خویشوند» معروف به «سحر تبر» را برای رسیدگی با اتهاماتی همچون معاونت در افساد فی‌الارض به دادگاه انقلاب ارسال کرد.

اما و اگرهای بنزین تک‌نرخی

نمایندگان مجلس که پیش از این مخالفت خود را با افزایش قیمت بنزین اعلام کرده بودند، با ارائه پیشنهادهایی برای تک‌نرخی شدن قیمت بنزین در چارچوب لایحه بودجه سال آینده، به دنبال کاهش نرخ بنزین هستند. لایحه بودجه سال ۱۳۹۹ هم‌اکنون در کمیسیون تلفیق مجلس در حال بررسی است و ماه آینده در صحن علنی مجلس مطرح می‌شود.

زمان واریز یارانه معیشتی جاماندگان، اعلام می‌شود

سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت:براساس هماهنگی با سازمان برنامه و بودجه زمانی برای متقاضیانی که درخواستشان برای دریافت سبد حمایت معیشتی دولت تایید شده، اعلام می‌شود.

مارک ویلموتس از ایران به فیفا شکایت کرد

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران بعد از فسخ قراردادش به فیفا شکایت کرده و به دنبال گرفتن غرامت از ایران است. فدراسیون فوتبال هم متقابلا این شکایت را از مارک ویلموتس انجام داده است.

جزییات تازه از تعیین دستمزد کارگران در سال ۹۹

رئیس کمیته دستمزد با بیان اینکه در جلسه کمیته دستمزد، نمایندگان کارگری از نمایندگان مرکز آمار تقاضا کردند که نمایندگان محاسبه کننده نرخ تورم در جلسه حضور یابند، گفت : تورمی که از سوی مرکز آمار اعلام می شود با تورم انتظاری در جامعه فاصله زیادی دارد.

پاتوسی در راه ایران/ قرمز، آبی یا طلایی؟!

در چند روز گذشته برخی خبرها حاکی از آن بود که احتمال حضور پاتوسی در استقلال و پرسپولیس قوت گرفته است و حتی خبر آمد که توافقات اولیه برای انتقال او به استقلال یا پرسپولیس، حاصل شده بود.

انهدام باند ۵ نفره کلاهبرداری در سایت دیوار

رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری و انهدام باند پنج نفره کلاهبرداری فروشندگان چک‌های مسروقه در سایت دیوار خبر داد.

کلید وام ازدواج دست کیست؟

رئیس سازمان برنامه و بودجه در پاسخ به این پرسش که نمایندگان خواستار افزایش وام ازدواج در سال ۹۹ هستند آیا دولت منابع کافی را برای این امر را دارد، تصریح کرد: این مسائل مربوط به بانک مرکزی است و ما نمی توانیم تکلیف کنیم.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی