روز: دی ۹, ۱۳۹۸
حضور شهردار رشت در راهپیمایی روز گرامیداشت ۹ دی “روز بصیرت”

دکتر ناصر حاج محمدی شهردار رشت به همراه اعضای شورای اسلامی شهر رشت در راهپیمایی روز گرامیداشت ۹ دی “روز بصیرت” شرکت کردند.

آغاز فعالیت بزرگترین کشتی مدرن گردشگری در دریای خزر

در جریان بازدید هیات اقتصادی سازمان منطقه آزاد انزلی از بزرگترین مجتمع بندری جمهوری آستراخان اعلام شد که سال آینده شاهد عملیاتی شدن طرح گردشگری دریایی در مسیر بنادر دریای خزر خواهیم بود و زمینه توسعه همکاری های اقتصادی، گردشگری میان منطقه آزاد انزلی و آستراخان فراهم می شود.

آغاز فرایند ثبت نام بسته معیشتی «یارانه نگیر‌ها» از فردا

افرادی که به واسطه دریافت نکردن یارانه نقدی، یارانه معیشتی به آن‌ها تعلق نگرفته از فردا می‌توانند برای دریافت این یارانه ثبت نام کنند.

نقض بی‌سابقه حاکمیت عراق/ آمریکایی ها نیروهای مسلح عراق را بمباران کردند

نیروهای آمریکایی به مواضع گردان‌های حزب‌الله عراق (حشد الشعبی) در استان الانبار حمله کردند. نیروهای حشد الشعبی از مدتی قبل به صورت رسمی به قوای مسلح عراق اضافه شده اند و بر اساس قانون اساسی عراق آمریکا رسما به یکی از نیروهای مسلح این کشور حمله کرده است. گفته می شود در این حمله ۱۵ نفر شهید شدند.

این بلاهای وحشتناک را تلفن همراه بر سرتان می‌آورد!

پیشرفت تکنولوژی و قرار گرفتن تلفن های همراه در دست افراد جامعه باید شاهد بروز بیماری های گوناگون مانند سرطان و اختلالات روانی در افراد باشیم؛ چرا که استفاده زیاد و مکرر از این ابزار هوشمند منجر به کاهش تمرکز و از بین بردن بافت های مغزی بدن انسان می شود.

مبلغ اقساط وام جدید مسکن اعلام شد

با افزایش قابل توجه قیمت مسکن از سال گذشته، تقاضای بسیاری برای افزایش سقف تسهیلات خرید مسکن وجود داشت، چراکه این تسهیلات عملا سهم کوچکی از قیمت منازل مسکونی را پوشش می‌داد.

گیلان مقام سوم مسابقات فوتبال نابینایان کشور را کسب کرد

تیم فوتبال پنج نفره گیلان مقام سوم رقابت های نابینایان کشور را کسب کرد.

تداوم بازدیدهای شهردار رشت از روند اجرای پروژه تصفیه خانه شیرابه سراوان

به دنبال بازدیدهای مکرر شهردار رشت از پروژه ساخت تصفیه خانه شیرابه زباله های سراوان، دکتر ناصر حاج محمدی روزهفتم دی ماه ۹۸ باز هم به سراوان رفت و از نزدیک روند اجرای این پروژه مهم را مورد بررسی قرار داد.

نحوه صحیح بنزین زدن با کارت سوخت

استفاده از کارت سوخت راه‌ و روش خود را دارد که اگر به‌درستی اجرا نشود، ممکن است صاحب کارت را دچار خسارت کند؛ به همین دلیل بارها توصیه شده تا شهروندان نسبت به استفاده درست این کارت هوشیار باشند.

حقوق های نجومی در شرکت های نسل ۲ و ۳

با اظهارات رئیس دیوان محاسبات مبنی بر وجود حقوق های نجومی در شرکت های نسل ۲ و ۳ و همچنین اظهارات یک نماینده مجلس درباره حقوق یک میلیاردی ۳۰ نفر در یک شرکت دولتی، موضوع حقوق های نجومی دوباره داغ شد.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی