روز: دی ۱۹, ۱۳۹۸
نشست خبری اولین جشنواره تئاتر تک نفره و دونفره بزرگداشت علیرضا پارسی برگزار شد

مراسم رونمایی از پوستر و نشست خبری اولین جشنواره تئاتر تک نفره و دونفره بزرگداشت استاد پارسی، با حضور اصحاب رسانه و هنرمندان برگزار شد.

تصاویر پویش مردمی رشتی ها برای سپاس سردار دلها

غروب چهارشنبه اولین پویش رشتی ها برای سپاس از سردار دل ها در بلوار اصفهان رشت برگزار شد.

تعیین تکلیف متقاضیان دریافت یارانه معیشتی

براساس اعلام سخنگو ستاد شناسایی یارانه معیشتی وزارت کار، کسانی که جزو ۴۱۹ هزار خانوار نبودند و یارانه معیشتی دی ماه را دریافت نکردند؛ مشمول این طرح نیستند. بر این اساس شرایط کسانی که تاکنون اعتراض خود را ثبت کردند بررسی شده‌ است و تا سه‌شنبه آینده فقط کسانی می‌توانند اعتراض کنند که پیش از این اعتراض خود را ثبت نکرده بودند.

خوابیدن روی زمین ممنوع!

خوابیدن روی زمین می‌تواند شما را به بیماری‌های گوناگون مبتلا کند، بهتر است هنگام خواب حداقل ۳۰ سانتی متر با زمین فاصله داشته باشید.

بررسی ۳ طرح‌ ضد آمریکایی در دستورکار مجلس

مجلس هفته آینده ضمن بررسی گزارش کمیسیون امنیت ملی درباره برجام و سوال نمایندگان از وزیر نفت، گزارش کمیسیون فرهنگی در مورد سه طرح مقابله با جنایات آمریکا را در دستور کار خود قرار داده است.

حضور شهردار تولم شهر در مراسم زیارت عاشورای بانوان تولم شهر  به مناسبت شهادت سردار سلیمانی

زینب فرح بخش شهردار تولم شهر در مراسم زیارت عاشورای بانوان تولم شهر به مناسبت شهادت سردار سلیمانی که بر سر مزار شهدای گمنام این شهر برگزار شد حضور یافت.

بازگشت بازارها پس از واکنش منفعلانه ترامپ

پاسخ قاطع موشکی ایران به آمریکا، بازارهای جهانی را تکان داد، هر چند که عقب نشینی آمریکا که در سخنان ترامپ مشاهده شد و اطمینان بازار از دور شدن درگیری ایران و آمریکا، التهابات بازار را تقریباً فرونشاند.

پشت پرده فروش کارت هوشمند سوخت

مدیر برنامه ریزی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی درباره تخلف فروش کارت سوخت و سهمیه مازاد خودرو‌های عمومی توضیحاتی ارائه داد.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی