روز: بهمن ۲, ۱۳۹۸
سردار صداقت، پاک‌دستی و مدیریت جهادی

با نزدیک شدن به ایام انتخابات مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم نگاهی داریم به گوشه ای از عملکرد نمایندگان ادوار شهرستان رشت. در اولین بررسی نگاهی خواهیم داشت به کارنامه عملکردی سردار سید علی آقازاده نماینده اسبق رشت در مجلس شورای اسلامی.

بیانیه مجمع یاران انقلاب اسلامی استان گیلان در آستانه انتخابات

مجمع یاران انقلاب اسلامی استان گیلان در آستانه انتخابات بیانیه ای صادر کرد.

مهلت بررسی لوایح مرتبط با FATF در مجمع تشخیص به پایان رسید

با توجه به پایان مهلت قانونی یک ساله مجمع تشخیص مصلحت نظام برای بررسی مصوبه مجلس درباره لایحه الحاق ایران به کنوانسیون CFT، پرونده بررسی این لایحه مشابه پرونده بررسی لایحه الحاق ایران به کنوانسیون پالرمو در مجمع بسته شد.

جشنواره زمستانه منطقه آزاد انزلی با رویکرد رونق گردشگری زمستانی شروع به کار کرد

به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، جشنواره زمستانی این منطقه از اول بهمن ماه تا پانزدهم اسفندماه سال جاری در این منطقه برگزار می شود.

احتمال افزایش یارانه نقدی به ۷۵ هزار تومان

عضو هیات رئیسه مجلس از احتمال پرداخت یارانه نقدی۷۵ هزار تومانی به تمامی مردم و خلق منابع جدید برای همسان سازی حقوق بازنشستگان خبر داد.

واکنش آمریکا به تعیین جایزه برای کشتن ترامپ

یک مقام وزارت خارجه آمریکا به پیشنهاد نماینده مجلس شورای اسلامی برای اعطای جایزه به هر کسی که ترامپ را از میان بردارد، واکنش نشان داد.

تعریف و تمجید رئیس «فیفا» از ترامپ

رئیس «فیفا» در دیدار با رئیس‌جمهور آمریکا در حاشیه اجلاس اقتصادی «داووس» به تعریف و تمجید از وی پرداخته و مدعی شد که ترامپ درست مثل ورزشکار‌های درجه یک جهان است.

اعزام سارا بهمنیار به لیگ جهانی کاراته فرانسه

سارا بهمنیار کاراته کای گیلانی به لیگ جهانی کاراته وان فرانسه اعزام شد.

برای کسانی که عادت دارند روی زمین بخوابند!

خوابیدن روی زمین می‌تواند باعث بروز برخی بیماری های گوناگون شود که فرد حتی فکر آن را هم نمی‌کند. بررسی‌ها نشان می‌دهند که شخص برای خوابیدن حداقل ۳۰ سانتی‌متر با زمین باید ارتفاع داشته باشد.

بن سلمان تلفن ثروتمند‌ترین مرد جهان را هک کرد

روزنامه گاردین فاش کرد تلفن همراه جف بزوس در سال ۲۰۱۸ پس از دریافت پیامی از سوی ولیعهد عربستان سعودی هک شد.

شهردار سنگر، قربانی اختلافات شورای پرچالش

شورای شهر سنگر دیشب در نشستی فوق العاده، با سه رای مجید زادحسینی شهردار سنگر را به دلیل « عدم سکونت در حوزه ی محل خدمت» عزل کرد، درحالیکه زادحسینی مدعی است در این شهر سکونت داشته و اتفاقا برخی اعضای شورا هستند که در خارج از سنگر سکونت دارند.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی