روز: بهمن ۳, ۱۳۹۸
شهردار رشت بودجه ۸۷۵ میلیارد تومانی سال ۱۳۹۹ شهرداری رشت را به شورای شهر تقدیم کرد

در یکصد و بیست و پنجمین نشست شورای اسلامی شهر رشت عصر روز چهارشنبه دوم بهمن ماه ۱۳۹۸ شهردار رشت با حضور در صحن شورا بودجه ۸۷۵ میلیارد تومانی سال ۱۳۹۹ شهرداری را به رئیس شورای اسلامی تقدیم کرد.

افشاگری تخت روانچی در نشست شورای امنیت

مجید تخت روانچی در نشست شورای امنیت درباره خاورمیانه گفت: ترور سردار سلیمانی ادعاهای آمریکا را که با تروریسم مبارزه می‌کند، کاملا افشا کرد و نشان داد که این کشور در واقع با کسانی که با تروریست ها مبارزه می کنند، می جنگد نه با تروریست ها.

کشتی گیر گیلانی قهرمان مسابقات ناشنوایان کشور شد

هاشم بیابانی ورزشکار گیلانی مقام قهرمانی مسابقات کشتی ناشنوایان کشور را کسب کرد.

اهدای کتاب و لوح تقدیر به بانوان شهرداری منطقه دو

نرجس شیخ شعبانی طی نشستی صمیمانه در دفتر علیرضا کامران راد مدیر منطقه دو شهرداری رشت با بانوان شاغل در این منطقه دیدار کرد.

برنامه کریس رونالدو برای بازنشستگی!

کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی یوونتوس در صحبتهایی اعلام کرده که تا زمانی که بدنش اجازه دهد فوتبال را دنبال خواهد کرد ولی بالارفتن سن و تحلیل رفتن توان فیزیکی و درنهایت بازنشستگی از دنیای فوتبال، یک اتفاق غیرقابل اجتناب برای هر فوتبالیستی است و کریس رونالدو هم بالاخره روزی مجبور خواهد شد تا کفشهایش را آویزان کند.

اعترافات هولناک مفتی فربه داعش

مفتی فربه داعش که نامش «شفاء النعمه» می‌گوید که امام و خطیب مسجد جامع مازن و مدیر مرکز امام الیقین بوده و در مسجد جامع المفتی واقع در محله ۱۷ تموز که آن زمان مرکز صدور فتوای تروریست‌های داعش به شمار می‌رفت، خطبه می‌خوانده است.

بلاتکلیفی در سهمیه بنزین سفر

بلاتکلیفی بنزین سفر موجب شده برخی از مالکان خودرو تمایل چندانی برای استفاده از سهمیه بنزین خود در ماه‌های پایانی سال نداشته باشند و این سهمیه را برای مسافرت‌های نوروزی ذخیره کنند.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی