روز: بهمن ۷, ۱۳۹۸
کارگروه توسعه مبادلات تجاری کریدور شمال جنوب و اوراسیا در سازمان منطقه آزاد انزلی تشکیل شد

به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی با حکم دکتر محمد ولی روزبهان، رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان، کارگروه توسعه مبادلات تجاری کریدور شمال جنوب و اوراسیا در این سازمان تشکیل شد.

پیام صمیمانه وزیر خارجه چین برای ظریف

وزیرخارجه چین تاکید کرد: آماده‌ایم در راستای مشارکت جامع راهبردی دو کشور، همکاری‌های دوستانه با ایران را در همه زمینه ها تقویت نماییم.

امضا موافقتنامه شهرداری رشت با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا در راستای اجرای پروژه های عمرانی

با امضا موافقتنامه همکاری بین شهرداری رشت و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا؛ چندین پروژه بزرگ عمرانی در رشت اجرا می شود.

گزارش تصویری بازدید رییس شورا ، شهردار رشت و روسای کمیسیون های عمران و توسعه شهری و حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی رشت و هیات همراه، از پروژه های عمرانی شرکت شهید رجایی

رییس شورای اسلامی شهر رشت، شهردار و روسای کمیسیون های عمران و توسعه شهری و حمل و نقل و ترافیک، از پروژه های عمرانی شرکت رجایی بازدید کردند.

رمز دوم پویا از ۸ بهمن‌ به طور تدریجی اجباری می‌شود

بانک مرکزی اعلام کرد رمز دوم ایستا از روز هشتم بهمن‌ماه جاری در بانک‌ها و موسسات اعتباری بطور تدریجی ظرف چند روز قطع می‌شود و تنها «رمز دوم پویا» قابل استفاده می‌باشد.

زمان واریز عیدی کارکنان دولت اعلام شد

رئیس سازمان برنامه و بودجه از پرداخت عیدی یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی کارکنان و بازنشستگان دولت با حقوق بهمن ماه خبر داد.

ترامپ برخی جزئیات «معامله قرن» را امروز رونمایی می‌کند

یک مقام آمریکایی اعلام کرد که رئیس‌جمهوری این کشور در جریان دیدار خود با نخست‌وزیر اسرائیل و رقیب سیاسی وی در واشنگتن طی روز دوشنبه، برخی از جزئیات طرح موسوم به «معامله قرن» را فاش می‌کند.

سیدعلی آقازاده از فقدان عرصه مدیریتی سالم در استان خبر داد

سید علی آقازاده با تاکید بر اینکه مسیر ما پیروی از همه صالحان و بزرگان دین است، گفت: هرجایی که انقلاب نیاز به ایثارگری و دفاع از انقلاب و تمامیت ارزی داشته باشد ما بایستی حضور فعالانه داشته باشیم.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی