روز: بهمن ۸, ۱۳۹۸
بازدید دکتر روزبهان از موج شکن شرقی مجتمع بندری کاسپین و ساختمان برج مراقبت بندر

بازدید مدیر عامل سازمان منطقه آزاد انزلی بهمراه معاونین و مدیران سازمان از دو واحد تولیدی-صنعتی در شهرک صنعتی شماره دو منطقه آزاد انزلی (شرکت کارآمد گستر و کسرا تولید کننده حوزه آرایشی- بهداشتی و شرکت سرزمین شاد صادر کننده نمونه پوشاک کشور)

تتلو توسط پلیس اینترپل بازداشت شد/ احتمال انتقال به ایران

 سردار نوریان، سخنگوی ناجا اعلام کرد: به درخواست پلیس اینترپل ایران و همکاری پلیس ترکیه، تتلو بازداشت شد. هم اکنون کارهای اداری مربوط به انتقال تتلو در دست انجام است.امیرحسین مقصودلو (تتلو) پیش از دستگیری از طریق اینستاگرام این موضوع را مطرح کرد. وی با انتشار تصویری در استوری اینستاگرامش از بازداشت خود در ترکیه […]

بازگشت به عقب از نوع یارانه ای

مصوبه اخیر کمیسیون تلفیق مجلس، یارانه معیشتی را به همه یارانه بگیران غیر فقیر به طور مساوی تسری داده و میزان آن را مساوی و به اندازه ۲۸ هزار تومان تعیین کرده است که از ارقام قبلی یارانه معیشتی کمتر خواهد شد.

۲ ساعت فاصله بین مصرف کلسیم و آهن ضروری است

کلسیم نقش به سزایی در سلامت استخوان‌ها و دندان‌ها دارد و تراکم استخوان تا ۳۰ سالگی افزایش و پس از آن رو به کاهش است.

شکایت ۲۳ نماینده مجلس از ظریف به قوه قضائیه

نماینده مردم کرمان در مجلس از شکایت ۲۳ نماینده مجلس از وزیر امورخارجه به قوه قضائیه در راستای استیضاح محمدجواد ظریف خبر داد.

کشف و ضبط هفت اصله الوار قاچاق جنگلی در منطقه حفاظت شده گشت رودخان و سیاه مزگی شهرستان شفت

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان شفت از کشف و ضبط هفت اصله الوار جنگلی در منطقه حفاظت شده گشت رودخان و سیاه مزگی خبر داد.

پرفسور دومیری گنجی در زمره یک درصد دانشمندان برتر جهان قرار گرفت

پرفسور داود دومیری گنجی رئیس دانشگاه تخصصی فناوری‌های نوین آمل برای سیزدهمین سال متوالی در زمره دانشمندان یک درصد برتر جهان معرفی شد.

کمک معیشتی امشب واریز می‌شود

سومین مرحله حمایت معیشتی امشب (سه شنبه) به حساب ۱۹ میلیون خانوار واریز می‌شود.

تشریح برنامه های سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت به مناسبت دهه مبارک فجر

برنامه های سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت به مناسبت دهه مبارک فجر تشریح شد.

مهمترین درخواست مردم از نمایندگان مجلس عمل به وظایف ذاتی خود است

سردار سیدعلی آقازاده نماینده اسبق مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در دیدار با جمعی از مهندسین شهر رشت، گفت: مهم ترین درخواست مردم از نمایندگان مجلس فقط یک چیز است، که آنها فقط به وظایف ذاتی خود بپردازند.

گزارش تصویری اجرای تئاتر خیابانی یار تویی در پیاده راه فرهنگی رشت

نمایش یارتویی کاری از گروه تئاتر مارلیک به طراحی و نویسندگی هومن میرمعنوی و به کارگردانی خانم ریحانه حسین زاده ، تنها نماینده استان گیلان در جشنواره ملی فتح خرمشهر بود که اجراهای مورد توجهی در این جشنواره برای مردم خرمشهر و آبادان انجام داد و اکنون در پروژه تئاتر دائم خیابانی تا تاریخ ۹ بهمن ساعت ۱۷ برای مردم فرهنگ دوست رشت اجرا می شود.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی