روز: بهمن ۱۰, ۱۳۹۸
خرید سیم کارت به نام مردگان!

رئیس کلانتری ۲۰۹ پایانه ترمینال غرب از دستگیری ۴مرد جوان که با تصاویر کارت ملی متوفیان ۲۴۰ سیم کارت فعال خرید و فروش می کردند، خبر داد.

یکی از پایه های قدرت ایران اسلامی داشتن تمدن دینی، ملی و مذهبی است/ وجود هم پوشانی در مجلس و دولت کنونی/ ضرورت رعایت حق مردم توسط نیروهای پیشرو و متدین

سردار سید علی آقازاده با گرامیداشت یاد و خاطره امام(ره)، شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم بیان داشت: معمولا در همه حاکمیت های سیاسی دارای ارکان اجرایی مثل دولت و ارکان ترمیمی مثل قوه مقننه و قضایی هستند و این ارکان دو مسیر را طی می کنند. در جمهوری اسلامی ایران هم به عنوان یک حاکمیت سیاسی با دو مقوله مردم و دولت روبروست. بنابراین با استقرار حاکمیت در جمهوری اسلامی ایران با استفاده از از همه ظرفیت ها شاهد رشد مثبت شاخص های توسعه ای بودیم.

نمایشگاه عرضه مستقیم کالای بهاره در استان گیلان برپا می‌شود

نمایشگاه عرضه مستقیم کالای بهاره در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان گیلان در رشت برگزار می‌شود.

عارضه چشمی که می‌تواند جوانان را به کام مرگ بکشاند

بسیاری از بیماری‌ها با گذشت زمان و سالخوردگی به طور طبیعی در فرد ایجاد می‌شوند که در بینایی فرد ممکن است اثر بگذارند. شاید تاکنون تجربه کرده اید که تمرکز بر روی یک شی که فاصله زیادی با شما دارد، مشکل است یا وقتی به تازگی وارد اتاق تاریک می‌شوید دیدن اشیا در ابتدا چقدر برایتان سخت است. عارضه حلقه پیری ممکن است در این حالت موثر باشد.

گزارش تصویری برپایی ایستگاه صلواتی یاس کبود موکب خدام العتره شهرداری رشت به مناسبت شهادت حضرت فاطمه(س) در پیاده راه فرهنگی رشت

ایستگاه صلواتی یاس کبود موکب خدام العتره شهرداری رشت به مناسبت شهادت حضرت فاطمه (س) در پیاده راه فرهنگی رشت بر پاشد.

تصاویر مراسم بدرقه شهید گمنام در رشت

مراسم بدرقه شهید گمنام در شهر رشت برگزار شد.

طرح ترامپ «منفورترین طرح قرن» است

رییس جمهوری کشورمان طرح ترامپ برای به اصطلاح صلح در خاورمیانه را «منفورترین طرح قرن» دانست.

نحوه پرداخت یارانه ۷۲ هزار تومانی شفاف سازی شد

سخنگوی ستاد بودجه در خصوص نحوه پرداخت یارانه ۷۲ هزار تومانی توضیحاتی ارائه کرد.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی