روز: بهمن ۱۴, ۱۳۹۸
لزوم به خدمت گرفتن ثروت های خدادای رشت برای اشتغال جوانان

سید ولی الله عظمتی در نشست خبری گفت: ثروت های خدادادی رشت باید در خدمت اشتغال جوانان به کار گرفته شود.

تقاضای سبد معیشتی ۳ میلیون و ۴۰۰ هزار نفر تایید شد

سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی گفت: درخواست سه میلیون و ۴۰۰ هزار نفر از ابتدای واریز سبد حمایتی معیشتی دولت تا کنون تایید و معوقه ها نیز به حسابشان واریز شده است.

اطلاعیه مهم برای افرادی که سود سهام عدالت را نگرفته اند

درحالیکه کمتر از یک ماه تا زمانی که مسئولان برای واریز سود سهام عدالت اعلام کرده‌اند، باقی مانده است، هنوز برخی از مشمولان سهام عدالت شماره شبای خود را برای دریافت سود ثبت نکرده‌اند و تا زمانی که این فرایند را انجام ندهند، سود برای آن‌ها واریز نخواهد شد.

وزش باد گرم در گیلان/ دمای هوای ۱۵ درجه افزایش می یابد

مدیرکل هواشناسی گیلان از افزایش ۷ تا ۱۵ درجه ای دمای هوا در این استان تا پایان هفته خبر داد و گفت: وزش باد گرم نسبتا شدید مهم ترین پدیده جوی گیلان در این مدت است.

باکتری پروبیوتیک چیست و چرا باید در غذاهای‌مان باشد؟

بدن ما برای ادامه زندگی‌ای سالم به جذب کامل غذاهایی که می‌خوریم نیاز دارد. باکتری‌هایی در روده ما وجود دارند که از غذاهای مصرفی ما، ویتامین‌ها و آنتی‌بیوتیک‌های مورد نیاز بدن را می‌سازند.

کارگاه آموزشی تالاب برای دانش آموزان لنگرودی برگزار شد

دانش آموزان شهر چاف و چمخاله لنگرود در کارگاه آموزشی آشنایی با تالابها در محل تالاب امیرکلایه شرکت نمودند.

ارسال پیامک برای تاییدشدگان طرح اقدام ملی مسکن

متقاضیان تایید شده فردا اولین پیامک را دریافت می‌کنند و پس از طی مراحل ثبت نام باید ۳۰ تا۴۰ میلیون تومان آورده اولیه را بایدواریز کنند

معاینات آنلاین برای تشخیص ویروس کرونا

بیمارستان آنلاین وابسته به بیمارستان نینگ شیای چین خدمات معاینه اینترنتی را به منظور کاهش فشار خدمت رسانی راه اندازی کرده است.

جابجایی حوزه عملکردی مدیران اجرایی با مدیران نظارتی/ کشاورزی مهم ترین ظرفیت گیلان است/ جوانان ظرفیتی تمام ناشدنی هستند/ وجود ضعف در راس مدیریت های استان

سردار آقازاده حضور در جمع جوانان را افتخاری برای خود دانست و بیان داشت: این جمع برای تعامل، اندیشیدن و تجزیه و تحلیل قرار دادن مباحث مختلف اجتماعی، فرهنگی و سیاسی در کنار هم جمع شده اند، لذا آنچه که امروز می تواند مبنای بحث ما باشد چگونگی استفاده از ظرفیت های اجتماعی برای اصلاح امور است.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی