روز: بهمن ۲۱, ۱۳۹۸
آغاز بهره برداری از دوربین های ثبت تخلف در رشت

از دوربین های ثبت تخلف در رشت بهره برداری شد.

اعلام آمادگی کامل ظرفیت های گرم خانه و سامانکده سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری در زمان بارش برف و اجرای برنامه های مختلف فرهنگی در سطح شهر

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت از برنامه های در نظر گرفته شده توسط این سازمان همزمان با بارش برف خبر داد.

جلسه روابط عمومی های مناطق و سازمان های زیر مجموعه شهرداری رشت در راستای اجرای دستورالعمل زمستانی ستاد مدیریت بحران شهرداری رشت تشکیل شد

ظهر دیروز مورخ ۹۸/۱۱/۲۰ جلسه روابط عمومی های مناطق و سازمان های زیر مجموعه شهرداری رشت در راستای اجرای دستورالعمل زمستانی ستاد مدیریت بحران شهرداری رشت در دفتر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تشکیل شد.

آمادگی کامل نیروهای منطقه در مقابل با بارش برف

علیرضا کامران راد از آمادگی کامل نیروهای منطقه دو در مواجهه با بارش برف خبر داد.

گزارش تصویری عملیات اجرایی و اقدامات نیروهای عملیاتی منطقه دو حین بارش برف

به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، به دنبال بارش برف، منطقه دو شهرداری رشت از اولین ساعات شروع بارش برف تاکنون اقدام به اجرای دستورالعمل زمستانی ستاد مدیریت بحران شهرداری رشت در خصوص بازگشایی معابر، برف روبی و کلیه اقدامات لازم در سطح منطقه نموده است.

شماره تلفن های امدادی سازمانها و نهادها خدمات رسان برای مواقع ضروری

به دنبال بارش برف، شهروندان در زمان های ضروری و در صورت بروز مشکل می توانند با شماره تلفن های امدادی تماس بگیرند.

اطلاعیه شماره یک مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل و مرکز اطلاع رسانی ستاد بحران شهرداری رشت

مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل و مرکز اطلاع رسانی ستاد بحران شهرداری رشت در پی بارش برف با صدور اطلاعیه شماره یک از شهروندان خواست تا به نکات و توصیه های ایمنی توجه کنند.

قطع خدمات سامسونگ در ایران به دلیل عدم انتقال پول

عضو هیات رئیسه انجمن واردکنندگان موبایل، تبلت و لوازم جانبی گفت: شرایط امروز کشور به صورتی است که هیچ برندی نمی‌تواند سرویس‌های معمولی که به سایر کشورهای جهان ارائه می‌کند را به ما نیز بدهد. در بحث نرم‌افزاری، خدمات و سرویس‌هایی که ما دو سال پیش می‌گرفتیم اکنون می‌توان گفت که به صفر رسیده است.

با تمام توان سعی می کنیم بارندگی ها مشکلی در معابر ایجاد نکند

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت گفت: با تمام توان سعی می کنیم بارندگی ها مشکلی در معابر ایجاد نکند.

واکنش موسوی لاری به انتشار لیست‌ خاتمی-روحانی

نائب رئیس شورایعالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان، با تاکید بر اینکه راهبرد ما حضور در انتخابات است، گفت: علیرغم برخورد با چهره‌های اصلاح طلب حفظ هویت اصلاح طلبی یک ضرورت است.

آمادگی سازمان آتش نشانی برای مقابله با مشکلات احتمالی بارش برف در رشت

در جلسه ستاد بحران سازمان آتش نشانی رشت بر آمادگی سازمان آتش نشانی برای مقابله با مشکلات احتمالی بارش برف در رشت تاکید شد.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی