روز: بهمن ۲۳, ۱۳۹۸
آغاز فعالیت تبلیغاتی نامزدهای انتخابات مجلس

ستاد انتخابات کشور با صدور اطلاعیه‌ای از آغاز فعالیت‌های تبلیغاتی کلیه نامزدهای تایید صلاحیت شده انتخابات مجلس شورای اسلامی در ساعت ۸ صبح فردا خبر داد.

حقوق و دستمزد چه کسانی معاف از مالیات می شود؟

آیین‌نامه اجرایی قانون حمایت از حقوق معلولان ابلاغ شد که بر اساس آن، حقوق و مزایا یا دستمزد مشمول مالیات یکی از اولیای افراد دارای معلولیت شدید و خیلی شدید ۵۰ درصد معاف از مالیات می‌شود.

احتمال برکناری سرمربی حریف استقلال قوت گرفت

سرمربی الاهلی عربستان به خاطر کسب نتایج ضعیف در آستانه برکناری قرار دارد.

ارزیابی مثبتی از عملکرد مدیران گیلان در پی بارش برف نداریم

بازرس کل استان گیلان با بیان اینکه ارزیابی مثبتی از عملکرد مدیران در پی بارش برف نداریم، گفت: با مدیرانی که وظایف‌شان را به نحو صحیح انجام نداده‌اند، در چارچوب قانون برخورد می‌کنیم.

۱۶۵هزار خانوار گیلانی برق ندارند

مدیرعامل شرکت توزیع برق گیلان گفت: بارش برف سنگین موجب شد که برق برخی از خانوارهای گیلانی قطع شود.اگرچه سریعا برخی خاموشی ها برطرف شد اما هنوز ۱۶۵هزار خانورا گیلانی برق ندارند.

کرونا را با تغذیه مناسب نابود کنید

تعذیه مناسب از جمله راه‌های مهم حفظ سلامتی است و از این طریق می‌توان بسیاری از بیماری‌های را مهار کرد و مانع از ورود ویروس‌های عفونی از جمله کرونا به بدن شد.

به هم ریختگی و عدم هماهنگی مدیران استان در مقابله و مدیریت با بحران برف

سید علی آقازاده ضمن گرامیداشت یوم الله ٢٢ بهمن بیان داشت: دیروز مردم سرافراز و ولایت مدار ایران اسلامی بار دیگر برگ زرینی از تاریخ این انقلاب را ورق زدند. هرچه از تاریخ انقلاب اسلامی میگذرد ارتباط و اعتقاد مردم به نظام مقدس بیشتر خواهد شد.

امدادرسانی به ۲۰۰۰۰ نفر و توزیع بسته‌های غذایی و پتو به راه‌ماندگان در جاده‌های برفی

رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر از امداد رسانی به ۲۰ هزار و ۱۷۶ نفر از راه‌ماندگان در جاده‌های برفی در ۷۲ ساعته گذشته خبر داد و گفت: ۲ تُن خرما، بالغ بر ۲ هزار بسته غذایی ۷۲ ساعته و بالغ بر ۵ هزار پتو در بین افراد اشاره شده تقسیم شد.

شکارچی پازن در رودبار ۳۷۰ میلیون ریال جریمه شد

یک شکارچی غیر مجاز و متخلف که در سال جاری اقدام به شکار یک عدد پازن نموده بود، پس از تشکیل پرونده و معرفی به مراجع قضایی و صدور رأی مجرمیت، علاوه بر ضبط مهمات و ادوات شکار، به پرداخت ۱۲۰ میلیون ریال جریمه به نفع دولت محکوم شد. این مجرم علاوه بر جریمه فوق می بایست ۱۵۰ میلیون […]

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی