ماه: اسفند ۱۳۹۸
رئیس هیئت مدیره استقلال در رشت بستری شد

اسماعیل خلیل زاده، رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال در یکی از بیمارستان های رشت بستری شد.

با اقدامات صورت گرفته در چهار ماهه منتهی به پایان سال،شاهد روند صعودی ۱۴ درصدی تأمین کالاهای اساسی کشور از مسیر منطقه آزاد انزلی بودیم/ افزایش تأمین کالای اساسی و تبدیل تجارت به سرمایه گذاری دو دستاورد سال ۹۸

در طول سال ۱۳۹۸ از طریق دو بندر انزلی و کاسپین و گمرکات گلشن و بندر انزلی بالغ بر یک میلیون تن کالای اساسی و مواد اولیه کارخانجات برای نیاز کشور تامین شده، که این حجم از کالا شامل روغن،انواع غلات،چوب و برخی از تجهیزات مورد نیاز تأسیسات نفتی،دام زنده، پارچه، قطعات خودرو و… می باشد.

آغاز به کار جشنواره مجازی « نوروز فرهنگی» در منطقه آزاد انزلی

استان گیلان و منطقه آزاد انزلی به عنوان یکی از مهم ترین مقاصد گردشگری همه ساله میزبان گردشگران داخلی و خارجی زیادی بوده اما در سال ۹۹ با توجه به شیوع ویروس کرونا و عدم پذیرش واحد های اقامتی و خدماتی از مهمانان نوروزی و به منظور قطع زنجیره انتشار ویروس کرونا جشنواره نوروز فرهنگی بصورت مجازی در منطقه آزاد انزلی آغاز به کار کرد.

ترسیم افق های جدید در حوزه های مختلف سرمایه گذاری، پایش مستمر عملکرد و جدیت بیشتر در دست یابی به اهداف

دکتر روزبهان ترسیم افق های جدید در حوزه های مختلف سرمایه گذاری، پایش مستمر عملکرد و جدیت بیشتر در دست یابی به اهداف را به عنوان سه محور اصلی عملکرد مجموعه سازمان متبوع خود در سال ۹۹ اعلام کرد.

بانک ها موظف به بازگرداندن اقساط به مردم شدند

همتی با اشاره به استمهال بازپرداخت وام های قرض الحسنه و کسب و کارها و تخلف برخی بانک ها در این زمینه رئیس کل بانک مرکزی ضمن این که از بانک ها خواست اقساط برداشت شده تسهیلات قرض الحسنه و وام هایی را که مشمول تعویق سه ماهه می شوند به حساب مشتریان برگردانند، این اقدام را تخلف دانست.

رعایت بهداشت به سبک کرونا

ویروس کرونا(coronavirus) در سراسر جهان در حال تاختن است. کشورهای بیشماری از  آسیا که زادگاه ویروس کووید-۱۹ بوده تا آفریقا در چنبره این ویروس گرفتار شده اند.

ویژه برنامه نسیم آوا با اجرا و تهیه کنندگی محمدرضا محبی ایام نوروز هرشب روی آنتن شبکه نسیم

ویژه برنامه نوروزی نسیم آوا با اجرا و تهیه کنندگی محمدرضا محبی در کنداکتور پخش ویژه برنامه های نوروزی شبکه نسیم قرار گرفت.

لزوم تکمیل پروژه ساختمان جدید آزمایشگاه بیمارستان رازی رشت

فرماندار رشت بر لزوم تکمیل پروژه ساختمان جدید آزمایشگاه بیمارستان رازی این شهر در ۱۰ روز آینده تاکید کرد.

تنوع بخشی و گسترش خدمات سازمان و افزایش منابع درآمدی راهبردهای اصلی سال ٩٩

آخرین جلسه “ستاد تأمین منابع سازمان” به ریاست دکتر محمد ولی روزبهان رییس هیأت مدیره و مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره، معاونین و مدیران سازمان برگزار شد.

کودکان کار، کودکان همه ما هستند

کودکان کار را همه مان می شناسیم؛ همان بزرگ مردان کوچکی که غم نان دارند و جور همه نابسامانیها و اهمال کاریهای خانواده و جامعه و تصمیم گیرندگان کشور را معصومانه در خیابانهای شهرهای بزرگ می کشند.

گل کاری میادین و پارک ها و بلوار های سطح شهر توسط سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت ۲۷ اسفند

به منظور فرا رسیدن سال جدید و استقبال از بهار گل کاری میادین و پارک ها و بلوار های سطح شهر توسط سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت روز سه شنبه مورخ ۲۷ اسفند صورت پذیرفت.

استانداری گیلان پیگیر درخواست شهرداری رشت برای دریافت تسهیلات بانکی در زمینه پرداخت حقوق کارگران است/نهایت بی وجدانی و سودجویی است که حقوق کارگران وجه المصالحه قرار گیرد

به دلیل کاهش شدید درآمدهای شهرداری در روزهای پایان سال پس از برگزاری انتخابات مهم کشوری، بروز بحران برف و شیوع ویروس کرونا، شهردار رشت با جدیت پیگیر دریافت تسهیلات بانکی برای پرداخت حقوق کارگران این شهرداری است.

بالا و پایین سبد معیشت کارگران در شرایط کرونایی

نماینده کارگران در شورای عالی کار با اشاره به اینکه اوضاع معیشت کارگران بسیار نگران کننده است گفت: سبد معیشت کارگران در شرایط کرونا بزرگتر شده است و به سمت ۵ و نیم میلیون تومان رفته است.

آغاز پرداخت حقوق اسفندماه بازنشستگان کشوری

پرداخت حقوق بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری از صبح امروز (سه شنبه ۲۷ اسفندماه) ‌آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

جزئیات پرونده‌های کلان اقتصادی در سال ٩٨

سخنگوی قوه قضاییه ضمن تشریح جزئیات پرونده‌های مهم اقتصادی و احکام متهمان، گفت: از محوری ترین برنامه‌های قوه قضاییه در سالی که گذشت، مبارزه و مقابله با کهنه ویروس و منفور و ناامیدکننده فساد در کشور بود.

شکایت بازیکن غایب سپیدرود از این تیم

محمداسماعیل نظری یکی از بازیکنان سپیدرود به دلیل عدم دریافت مطالباتش به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شکایت کرد.

ضدعفونی کردن پارک ها ، وسایل ورزشی، سرویس های بهداشتی و مکان های عمومی توسط سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت ۲۶ اسفند

به منظور جلوگیری از شیوع و سرایت ویروس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت در تاریخ ۲۶ اسفند اقدام به ضدعفونی کردن پارک ها ، وسایل ورزشی، سرویس های بهداشتی و مکان های عمومی و همچنین گلکاری میادین، درختکاری بلوارهای سطح شهر نمود.

شوک مجدد به نفت، طلا و بورس های جهانی

تصمیم بانک مرکزی آمریکا برای کاهش یک درصدی نرخ بهره برای مواجهه با کرونا، بازارهای جهانی را تحت تاثیر قرار داد.

برداشت اقساط وام های قرض الحسنه از حساب مردم تخلف است

همتی از بانک ها خواست که اقساط برداشتی تسهیلات قرض الحسنه را به حساب مشتریان برگردانند و این اقدام را تخلف دانست.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی