روز: فروردین ۵, ۱۳۹۹
بخشش اجاره بهای اسفند و فروردین ماه از سوی مالکین غرفه های تجاری

با شیوع ویروس کرونا کسب و کارهای زیادی دچار اختلالات فراوان مالی شده اند و در همین راستا پویش های مردمی متنوعی به منظور حمایت از مشاغل مختلف ایجاد شد تا با مهربانی به مقابله با بیماری مزبور پرداخته تا علاوه ممانعت از گسترش آن، زمینه کاهش اثرات مخرب آن بر زندگی مردم را فرآهم نمایند.

۴۴ فرصت سرمایه گذاری منطقه آزاد انزلی معرفی شد

مهندس وحید طالب پور،معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد انزلی، از تهیه و به روز رسانی بسته فرصتهای جدید سرمایه گذاری منطقه آزاد انزلی همزمان با نامگذاری سال ۹۹ با نام و رویکرد جهش تولید از سوی مقام معظم رهبری خبر داد.

بهترین جایگزین‌های شیرینی و شکلات عید

نرگس جوزدانی متخصص تغذیه و رژیم درمانی درباره ضرر زیاد خوردن شیرینی و تنقلات اظهار کرد: شیرینی‌ها، بیسکوییت‌ها و تنقلات ارزش غذایی برای بدن انسان ندارند.

بلاتکلیفی پزشکان بدون مرز در ایران

در حالی که سفیر ایران در فرانسه از ارسال دومین محموله سازمان پزشکان بدون مرز و احداث بیمارستان سیار در اصفهان خبر داده بود، مشاور وزیر بهداشت در تهران اعلام کرد که فعلا نیازی به برپایی تخت بیمارستانی توسط نیروهای خارجی نیست و حضور پزشکان بدون مرز در ایران منتفی است.

تکذیب خبر بازگشایی حرم رضوی از پنجم فروردین‌ماه

مدیر روابط عمومی آستان قدس رضوی درباره بازگشایی حرم رضوی گفت: توقف موقت حضور زائر در حرم بر اساس ابلاغیه ستاد ملی کروناست و بازگشایی حرم در پنجم فروردین صحت ندارد و زمان بازگشایی نیز هنوز مشخص نیست.

حکم جلب فرد مدعی مداوای بیماران کرونایی با طب اسلامی صادر شد

دادستان بندرانزلی گفت: طبق تأکیدات رهبر معظم انقلاب مبنی بر لزوم اجرای مصوبات ستاد مقابله با ویروس کرونا و وزارت بهداشت، حکم جلب شخصی که مدعی درمان بیماران کرونایی از طریق طب اسلامی شده بود صادر شد.

داس مرگ در ایتالیا/ کرونا همچنان می تازد

شمار افرادی که بر اثر ابتلا به بیماری «کووید-۱۹» در ایتالیا جانشان را از دست داده‌اند به ۶۰۷۷ نفر رسیده است.

گزارش تصویری ضدعفونی کردن سرویس های بهداشتی، نیمکت ها و بستن مجدد لوازم ورزشی و بازی پارک ها توسط سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت ۴ فروردین

به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، ضدعفونی کردن سرویس های بهداشتی، نیمکت ها و بستن مجدد لوازم ورزشی و بازی پارک ها توسط سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت مورخ ۴ فروردین صورت پذیرفت.

متقاضیان بیمه بیکاری الکترونیکی درخواست بدهند

ثبت درخواست متقاضیان بیمه بیکاری تا پایان اردیبهشت ماه امسال بدون نیاز به مراجعه حضوری به ادارات کار و کاریابی‌های غیر دولتی به شکل الکترونیکی صورت می‌پذیرد.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی